Tajemnica Coca-Coli

2021-04-12
2021-04-12
9788382191745
humor

Przyjemna, lekka lektura z niestety, koszmarnym zakończeniem. Czekam na kontynuację, bo chyba po takim końcu musi jakaś być?

Lekka książka z humorem, historia z przymrużeniem oka, na początku trochę współczujemy bohaterowi, po pewnym czasie jego niezdecydowana postać zaczyna trochę irytować, końcówka się urywa. Jeśli będzie kontynuacja na pewno będę ciekawy jak sprawy potoczą się dalej.

Książka młodzieżowa, szybka, lekka i przyjemna, z dużą dawką humoru.
Czekam na kontynuację.

Świetnie się czyta, jak jakiś dobry kryminał. Tylko zakończenie jakieś dziwne, nijakie, nic się nie rozwiązało.

Lekka i przyjemna :)

Lekka, szybka i przyjemna historia młodego chłopaka, który chce poznać tajemnicę coca-coli, a przy tym towarzyszy mu niezły pech. Spodziewałam się nieco innego zakończenia, ale autor tym samym zachęca do kolejnych części.

Widzę, że moja opinia różni się od większości. Raptem 3/10 ... dlaczego tak nisko ? Napisałem tu:

Recenzja książki pt. "Tajemnica Coca- Coli" autor: Michał Matlengiewicz

Książka pt. "Tajemnica Coca- Coli" odnosi się do motywu, który w literaturze często pokazywany był w różnych ujęciach. Poznajemy bohatera w momencie, gdy jego życie w wyniku pewnego zdarzenia zamieniło się w koszmar, a on musi odnaleźć się w nowej sytuacji. Podejmuje walkę o lepsze jutro. Ray...

'Coca cola: co za radość'.
Autorem powyższego hasła jest znany językoznawca, prof. Jerzy Bralczyk.

Tytułowa marka powstała u schyłku XIX wieku, pomysłodawcą oryginalnej receptury był amerykański farmaceuta, John S. Pemberton. Napój ten miał koić nerwy, w co dziś trudno uwierzyć (szczególnie ze względu na wysoką zawartość kofeiny). Skład coca- coli został opracowany w 1866...

Jeżeli po książce spodziewacie się przygodówki jak u Dana Browna to możecie się rozczarować. Ta książka to opowieść – pamiętnik Raya, życiowego nieogara, który ma ambitny plan zdobycia tajemniczej receptury.

Ray może irytować, jest nierozgarnięty, ale wszystkie mankamenty nadrabia poczuciem humoru i dystansem. Jego refleksje lub dialogi niejednokrotnie mnie rozbawiły, a...

• 2021
  • Legimi
  • Kup
  • BIBLIOTEKA
  • Posiadam w bibioteczce :)
  • Priorytet do kupienia
  • Audiobooki