Michał Matlengiewicz Wydawnictwo: Novae Res powieść przygodowa
humor
powieść przygodowa
9788382191745
humor

„Tajemnica Coca-Coli” to powieść przygodowa, okraszona sporą nutką popkulturowego humoru.

Autor ma lekkie pióro, dość sprawnie porusza się w fabule. Opowieść jest dynamiczna, obfituje w liczne zwroty akcji. Główny bohater bywa zaś irytujący, naiwny oraz nieco głupkowaty, ale mimo wszystko budzi sympatię. Poza tym, lektura jest silnie osadzona w amerykańskim sosie....

Kto z nas nie chciałby poznać tajemnicy najbardziej znanego na świecie napoju jakim jest Coca-Cola?

Główny bohater Ray, w wyniku różnego rodzaju splotu wydarzeń i przypadków staje się posiadaczem jednej z najbardziej strzeżonych świecie receptur - przepisu na kultowy napój, jakim jest Coca-Cola. Od samego początku książki bohaterowi nie jest łatwo - w wyniku niezbyt...

• Nie posiadam
  • 2020