Mistrz romansu Nozaki #6

Okładka książki Mistrz romansu Nozaki #6
Izumi Tsubaki Wydawnictwo: Waneko Cykl: Mistrz romansu Nozaki (tom 6) komiksy
komiksy
Mistrz romansu Nozaki (tom 6)
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Waneko
2020-12-15
2020-12-15
Amelia Lipko
komedia romans szkolne życie 4-koma shounen manga

Na półkach: , , , , , ,

Jest to jedna z niewielu mang szkolnych, w których tak bardzo angażuję się w relacje między bohaterami. Idealna równowaga między romansem, który nie jest przesłodki, a komedią, która wywołuje uśmiech na twarzy. Gdybym miała takich znajomych w szkole to z chęcią bym do niej chodziła.

Na półkach: , , , ,

„MIŁOSNE” PRZYPADKI MANGAKI

Kiedy dobiegł końca „Bakuman”, jedna z najlepszych serii mangowych, z jakimi się w życiu zetknąłem, nie sądziłem, że jeszcze coś w podobnym temacie – czyli traktującego o życiu mangaków – zdoła mnie kupić. A jednak. „Mistrz romansu Nozaki”, do którego na początku podchodziłem z dużym dystansem, okazał się znakomitą, choć zupełnie inną – zarówno od „Bakumana”, jak i moich oczekiwań – mangą, niż na pierwszy rzut oka można by sądzić. I od tamtej pory każdy z tomików pochłaniam z niecierpliwością i równie niecierpliwie czekam potem na kolejne części. A to z pozoru tylko prosta komedia romantyczna dziejąca się w świecie twórców komiksów.

Nozaki to licealista, który został autorem serii dla nastoletnich dziewcząt. Od tamtej pory zmaga się z problemami, bo skąd tu czerpać inspiracje, skoro co prawda rozumie się zasady rządzące gatunkiem, ale nie ma za grosz romantyzmu? Dlatego właśnie ciągle stara się znaleźć natchnienie, a by tego dokonać, wikła się w najróżniejsze sytuacje. Ale czy granie w upiorną grę, test odwagi albo zostanie menedżerką drużyny koszykówki to dobre metody?
Wybierzcie się razem z nim w poszukiwaniu tajemnic szkoły! Zobaczcie uczucie, jakie zrodzi się między bratem Nozakiego i… I przekonajcie się, jakie miłosne perypetie czekają pozostałych!

„MIŁOSNE” PRZYPADKI MANGAKI

Dodaj cytat z książki Mistrz romansu Nozaki #6