Kup teraz - 2 oferty w cenie od 16.00 zł do 20.90 zł

Anohana - Kwiat, który widzieliśmy tamtego dnia tom 3

Busters Cho-HeiwaIzumi Mitsu Wydawnictwo: Waneko Cykl: Anohana - Kwiat, który widzieliśmy tamtego dnia (tom 3) komiksy
あの日見た花の名前を僕達はまだ知らない
Amelia Lipko
Waneko
Dramat Okruchy życia Shounen Duchy Uczniowie/studenci Anime Japonia Współczesność Trójkąt romantyczny
あの日見た花の名前を僕達はまだ知らない
Anohana - Kwiat, który widzieliśmy tamtego dnia (tom 3)
komiksy
Amelia Lipko

Dobrze, że ta manga ma tylko trzy tomy. Nie mam na myśli tego, że jest kiepska tylko przeciąganie czegoś na siłę rzadko kiedy wychodzi danemu tytułowi na dobre. Tutaj mamy to dobrze wypośrodkowane gdy całość zaczyna niebezpiecznie zbliżać się do momentu ciągnięcia na siłę.

Cała opowieść ładnie nawiązuje do różnych historii i przekazów poruszających temat uwięzionych na...

ŻYCZENIE MENMY

Trzeci i ostatni tom „Anohany” w satysfakcjonujący sposób kończy ujmującą opowieść o duchu i jego przyjaciołach z dzieciństwa. Aż szkoda, że to już koniec, bo fabuła zdecydowanie miała potencjał na dłuższą opowieść, na szczęście przede wszystkim liczy się to, że do końca zachowała ten sam znakomity poziom. A po wszystkim ma się tylko ochotę zacząć wszystko...

• Manga
  • 2021