Trylogia Klimatyczna

Agencja Dramatu i Teatru ADiT
2020-01-01
2020-01-01
Jacek Kaduczak
teatr dramat klimat planeta ziemia środowisko naturalne

Zanim o samej książce, parę słów o autorze, którego obecność w Polsce jest raczej marginalna i zauważalna przede wszystkim dla krytyków sztuki. Thomas Köck to przedstawiciel młodego pokolenia austriackich dramatopisarzy. Urodził się w1986 roku w Steyr. Studiował filozofię, literaturoznawstwo i dramaturgię. Pracował w Theatercombinat, został zaproszony na Berlinale Talents z...

• Literatura piękna - współczesna
  • Ebook