Koń nie jest nowy. O rekwizytach w teatrze

Katarzyna Waligóra Wydawnictwo: Seria: Teatr/Konstelacje teatr
teatr
Teatr/Konstelacje

Okładka książki Wykluczenia Rafał Adametz, Klaudia Adamowicz, Joanna Hańderek, Maciej Kałuża, Romana Kolarzowa, Natalia Kotarba, Adam Kubiak, Natalia Kućma, Janion Ludmiła, Krzysztof M. Maj, Anna Matras, Jan Miklas-Frankowski, Klaudia Muca, Ksenia Olkusz, Alicja Rybkowska, Łukasz Rządzik, Rafał Szczerbakiewicz, Katarzyna Waligóra, Paula Wełyczko, Urszula Zbrzeźniak
7,0
Wykluczenia Rafał Adametz, Klau...