Ćwiczenia relacyjne z ks. Janem Kaczkowskim

Okładka książki Ćwiczenia relacyjne z ks. Janem Kaczkowskim
Jan Kaczkowski Wydawnictwo: Wydawnictwo RTCK Rób to, co kochasz! religia
religia
Wydawnictwo RTCK Rób to, co kochasz!
2019-01-01
2019-01-01

za 1 zł można sobie kupić, większość to puste strony na wypełnienie pytań, ćwiczeń, puste strony pomiędzy rozdziałami, puste strony z nazwami rozdziałów, puste strony z z jednozdaniowymi cytatami, ze zdjęciami itd.
jakby ścisnąć ten tekst i zrobić normalną czcionkę to z 5 stron by wyszło

jakby ścisnąć ten tekst i zrobić normalną czcionkę to z 5 stron by wyszło