Zamiast czekać, zacznij żyć!

Okładka książki Zamiast czekać, zacznij żyć! Jan Kaczkowski
Okładka książki Zamiast czekać, zacznij żyć!
Jan Kaczkowski Wydawnictwo: Znak literatura piękna
Znak
2022-09-07
2022-09-07

Gorąco polecam wszystkim!

Gorąco polecam wszystkim!

Z żalem stwierdzam, że książka jest słaba. Nie zrozumcie mnie źle - to nie wina fenomenalnego księdza Kaczkowskiego, którego jestem wielkim fanem. To po prostu niefortunna decyzja, żeby wydać dość luźno dobrane kazania w nudnej oprawie z nudnymi zdjęciami ze stocka. Wszystkie teksty w książce dostępne są w internecie w formie, jaka jest im właściwa - to znaczy genialnych kazań ks. Kaczkowskiego. Dlatego uważam, że ta książka nie ma po prostu powodu żeby istnieć (w przeciwieństwie np. do wywiadu-rzeki lub książki faktycznie zaplanowanej jako książka). Włączcie sobie lepiej youtube i posłuchajcie tego gościa, bo warto wsłuchać się w to, co ma do powiedzenia zamiast czytać transkrypcję.

Poruszające słowa niezwykłego człowieka.

Poruszające słowa niezwykłego człowieka.

Lekko i przyjemnie się czyta jednocześnie zachęca do refleksji. Super człowiek..

Warto przeczytać. Fajny człowiek, szkoda, że już go z nami nie ma.

Warto przeczytać. Fajny człowiek, szkoda, że już go z nami nie ma.

Warta przeczytania, nie tylko dla wierzących.
Książkę czyta się szybko, a jednocześnie obfituje w wiele życiowych prawd.

Warta przeczytania, nie tylko dla wierzących.
Książkę czyta się szybko, a jednocześnie obfituje w wiele życiowych prawd.

Książki księdza Kaczkowskiego są niczym pokrzepienie dla duszy. Aż przykro, że tak mądrzy i wartościowi ludzie odchodzą z tego świata. Takich księży niestety nie jest łatwo spotkać, zwłaszcza w dobie wszechobecnej partyjności. Pozostaje więc cieszyć się książkami, te na szczęście mogą żyć wiecznie.

Przyjemna lektura, dużo śmiechu i ważnych rzeczy zarazem.

Przyjemna lektura, dużo śmiechu i ważnych rzeczy zarazem.

Polecam!

Polecam!

Książka raczej dla osób, które nie nastawiają się na zbyt dużo tekstu. Napisana językiem zrozumiałym, dość bezpośrednim. Nie ma w niej głębokich przemyśleń. Zawiera raczej odwołania do konkretnych przykładów i sytuacji.

• Empik go
  • Przeczytane 2023
  • Nauka o człowieku
  • Literatura piękna

Dodaj cytat z książki Zamiast czekać, zacznij żyć!