Ghost of Nuceria

Okładka książki Ghost of Nuceria Ian St Martin
Okładka książki Ghost of Nuceria
Ian St Martin Wydawnictwo: Black Library Cykl: Prymarchowie / Primarchs (tom 26) fantasy, science fiction
21 str. 21 min.
Prymarchowie / Primarchs (tom 26)
Black Library
2019-02-22
2019-02-22
21 min.
Warhammer 40k

Pierwsze podejście Iana St.Martina do Angrona to bardzo dobra krótka opowieść o jego ostatnich chwilach na Nucerii, jego pierwszym spotkaniu z Imperatorem i pierwszym kapitanem, który rozpoczął długą sekwencję Ogarów wojennych, prekursorów Pożeraczy Światów, martwych oficerów wcześniej. Khârn to zakończył.W ostatnich dniach na Nucerii, Angron prowadzi armię niewolników w beznadziejnej bitwie z przytłaczającymi siłami Wysokich Jeźdźców, nuceryjskich szlachciców. Pogodził się ze swoją nieuchronną śmiercią i szansą na wreszcie odnalezienie pokoju, ale los i ojciec, którego nigdy nie chciał, sprzysięgli się przeciwko niemu.

Idealny prequel do opowiadania Matthew Farrera After Desh'ea, oraz do nadchodzącej powieści Angron: Slave of Nuceria.

• Chcę - książki
  • Warhammer 40k