Serce w kopercie

Małgorzata Falkowska Wydawnictwo: Skarpa Warszawska literatura obyczajowa, romans
Skarpa Warszawska

Niedoskonały Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Nieosiągalny Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Ocena 6,9
Nieosiągalny Małgorzata Falkowsk...

Książka fajna w klimacie świątecznym, ale zakończenie mnie rozczarowało.

Książka równie dobra na przedświąteczne, grudniowe dni jak i na gorące, czerwcowe wieczory. Dla mnie była miłą odskocznią w jeden z nich. Autorka przedstawia nam opowieść o pozytywnie zakręconych siostrach i "kręcących się" wokół nich mężczyznach - jednych miłych, dobrych, uczynnych, ale też innych - dziwnych, by nie rzec "zaburzonych". Zawirowania uczuciowe, traumatyczne...

Ebook
Lekka miło się czytała ale myślałam że za kończenie będzie inne Poleca :)

Liczyłam na miłą i ciepłą romantyczną opowieść. Jednak dostałam dość zwyczajną książkę, która niestety wiele radości mi nie sprawiła. 🥺 Od początku do połowy książki nic interesującego się nie dzieje. Natomiast później powieść nabiera szybkiego tempa i sytuacje, które powinny mi się podobać, tylko mnie irytowały i sprawiały, że chciałam już dobrnąć do końca. 🤨 Zakończenie...

,,Serce w kopercie” to książka świąteczna. Był to moje pierwsze spotkanie z autorką, ale
z pewnością nie ostatnie.

,,Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek nosi niewidoczną plakietkę z napisem: ZAUWAŻ
MNIE, DAJ MI ODCZUĆ, ŻE JESTEM KIMŚ WAŻNYM”.

Główna bohaterka- Natalia to kobieta, która wkłada całe swoje serce w przeróbki ubrań.
Ta niezwykła pasja jest niejako jej...

Książka zapowiadała się na kolejną fajną książkę w miłym klimacie świątecznym. Zaradność i pomysł na życie głównej bohaterki super fajny, ale zakończenie okazało się, jak dla mnie, zbyt kontrastowe do wcześniejszych, pozytywnych zdarzeń.

Dobra książka na zimowe wieczory. Bardzo mi sie podobała, czytało się ją bardzo szybko. Historia Natalii która jest sobą, ma swoje marzenia wizje ale tak do końca nie wie co chciała by robić. Największą przyjemność sprawia jej przerabianie ubrań z second hendach i z tego chciałaby sie utrzymywać w przyszłości. Jest studentką i wegetarianką ma siostrę na którą zawsze może...

Książka lekka i przyjemna. Nie można przejść koło niej obojętne. Polecam każdemu .

Lekka, przyjemna, pełna rozmaitych uczuć: nadziei, radości, miłości, smutku, rozczarowania... ogólnie książkę czytało mi się bardzo przyjemnie, jednak mam zastrzeżenia do zakończenia. Było zbyt szybkie. Przy całej książce to wygląda tak jakby była pisana, ale nagle trzeba było ją zakończyć, więc wg mnie końcówka jest zbyt dynamiczna, aczkolwiek zaskakująca. Ciepła,...

Serce w kopercie to pełna świątecznej magii, skomplikowanych relacji rodzinnych oraz życiowych wyborów historia, obok której nie sposób przejść obojętnie. Małgorzata Falkowska zaprosiła swoich czytelników do świata, w którym nic nie jest czarno-białe, w którym pachnie pierniczkami i żywą choinką, a każdy problem da się zawsze jakoś rozwiązać.

Natalia to młoda, energiczna...

• 2021
  • 2020