Czas na ciszę

Patronat LC
Anna Dąbrowska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Płomienie (tom 3) literatura młodzieżowa
9788382190427
Novae Res
new adult dla młodzieży wokalista zespół muzyczny
Płomienie (tom 3)
literatura młodzieżowa
9788382190427
new adult dla młodzieży wokalista zespół muzyczny

RECENZJA PATRONACKA:
„Czas na ciszę” Anny Dąbrowskiej to powieść obyczajowa. Główny bohater to Kosma, piosenkarz mieszkający w Szwecji. Dzięki otrzymanej propozycji postanawia wrócić do swojego ojczystego kraju i zostać jurorem w programie muzycznym. Oksana, dziewczyna o pięknym głosie decyduje się wystartować w eliminacjach, w których Kosma będzie jej jurorem oraz...

„ – Skoro masz wszystko, Kosma, czy jest coś, o czym marzysz?
-Marzę o ciszy.
- Ciszy? Wokalista, który potrafi taaak ryczeć, marzy o ciszy? Jak to możliwe?
- Ciszę zakłócają nie tylko dźwięki dobiegające z zewsząd, ale i głosy płynące z serca i głowy. Chciałbym czasami przestać czuć i myśleć”

Oksana to młoda kobieta, której życie nie oszczędzało. Kilka lat temu straciła...

Na półkach: , , , ,

"Ucieczka nie pomagała żyć. Nie ułatwiała zasypiania, kiedy oczy wciąż pozostawały otwarte. Ucieczka była tylko próbą zapomnienia".

"Czas na ciszę" to trzeci tom cyklu "Płomienie".

To opowieść o dziewczynie z ukulele i o chłopaku, który swoim głosem rozpalał serca tysięcy kobiet.

Oksana Font od zawsze marzyła o studiach muzycznych, ale życie dość szybko zweryfikowało...

• Przeczytane 2020
  • PATRONAT MEDIALNY
  • Zapowiedzi 2020
  • Zapowiedzi/Czekam
  • Brak
  • RECENZENCKIE
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Czas na ciszę