Ballada o zegarze z ratuszowej wieży

Janusz Koryl Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza literatura piękna
9788320557473
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
literatura piękna
9788320557473

Z ostrożnym dystansem podchodziłam do tej książki. Nie dość, że nie znałam wcześniejszej twórczości Janusza Koryla, to również z pewnym sceptycyzmem i dystansem traktuję wszelkie ballady. Ale czasami trzeba przełamywać stereotypy i próbować czegoś nowego, odkrywczego, a na pewno innego. I w taki oto sposób skusiłam się na lekturę Ballady o zegarze z ratuszowej wieży. I...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ballada o zegarze z ratuszowej wieży