Rok 2050. Wyzwania i prognozy

Okładka książki Rok 2050. Wyzwania i prognozy Michel Camdessus
Okładka książki Rok 2050. Wyzwania i prognozy
Michel Camdessus Wydawnictwo: Wydawnictwo Nieoczywiste publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo Nieoczywiste
2019-10-01
2019-10-01
Aneta Kowalska
esej przyszłość 2050

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Czy ta ksiązka jest fajna czy nie? Ani to ani to, to napisany plan wizji naszej przyszłości jakie kreują nam rózne agencje rzadowe, pozarzadowe, korporacje, stowarzyszenia itd. Prawdopodbnie to tak samo jakby przeczytać jakąś książkę szwaba, harariego i innych takich antyludzi.
Chcesz poznać kolejne kroki, co już im się udało zrealizować, może wyciagnąć jakieś wnioski by sprobować się uchronić przed tymi zmianami to warto przeczytać. A przy okazji ta ksiązka to kolejny dowód, że psychopaci sa na szczycie i ludzkie zycie jest tyle warte co zycie krowy, konia czy innego zwierza.

Dodaj cytat z książki Rok 2050. Wyzwania i prognozy