Star Trek: Year Five: Valentine’s Day Special

Paul Cornell Wydawnictwo: IDW Publishing Cykl: Star Trek: Year Five (tom 10) komiksy
Data 1. wydania:
angielski
IDW Publishing
Star Trek
Star Trek: Year Five: Valentine’s Day Special
Star Trek: Year Five (tom 10)
komiksy
angielski
Star Trek

Okładka książki Young Avengers Roberto Aguirre-Sacasa, Mitch Breitweiser, Mark Brooks, Ed Brubaker, Jim Cheung, Paul Cornell, Alan Davis, Matt Fraction, Kevin Grevioux, Allan Heinberg, Paco Medina, Brian Reed, Harvey Tolibao, Alina Urusov
7,3
Young Avengers Roberto Aguirre-Sac...
Okładka książki Kapitan Brytania Chris Claremont, Paul Cornell
6,3
Kapitan Brytania Chris Claremont, Pa...
Okładka książki Czarny Rycerz: Magneto kroczy po ziemi! / Państwo wampiryczne Adrian Alphona, John Buscema, Mike Collins, Paul Cornell, Leonard Kirk, Ardian Syaf, Roy Thomas, George Tuska
6,8
Czarny Rycerz:... Adrian Alphona, Joh...
Okładka książki Jali: The Short Story Collection Chris Beckett, Lauren Beukes, Paul Cornell, Ken Liu, An Owomoyela, Nikesh Shukla
6,0
Jali: The Shor... Chris Beckett, Laur...