Tajemnica pensjonatu nad jeziorem

Ridero
tajemnice lato mazury jezioro pensjonat depozyt
literatura obyczajowa, romans
tajemnice lato mazury jezioro pensjonat depozyt

Znakomite połączenie powieści obyczajowej i kryminalnej. Super książka, taka wakacyjna, lekka a jednocześnie wciągająca i ciekawa!!! Taka o życiu. Polecam każdemu!! Czytajcie, bo warto!

Dzięki uprzejmości Autorki mogłam ją przeczytać przedpremierowo za co bardzo dziękuję :)

Na półkach: , , , , ,

"Tajemnica pensjonatu nad jeziorem" jest powieścią obyczajową z wątkiem kryminalnym. To połączenie Pana Samochodzika i Domu nad Rozlewiskiem. Mam nadzieję, że polubicie bohaterów książki, których jest kilku i każdy ma coś ciekawego do opowiedzenia, a także skrywa sekrety, jak każdy z nas.
To książka o ludziach, ich problemach, troskach, nadziejach, ale również o...

• Rok 2020
  • Powieść obyczajowa