ROZWIŃ ZWIŃ

Tajemnica pensjonatu nad jeziorem

Okładka książki Tajemnica pensjonatu nad jeziorem
Marianna Góralska Wydawnictwo: Ridero kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Ridero
2020-08-03
2020-08-03
tajemnice lato mazury jezioro pensjonat depozyt utonięcie morderstwo

więcej Więcej

Wciągnęla mnie ta opowieść pełna ciepla i optymizmu.
Historia w sam raz na leniwe popołudnie, tym bardziej że własnie spedzam urlop na Mazurach :)

"Tajemnica pensjonatu nad jeziorem" jest to książka obyczajowa z wątkiem kryminalnym. Fabuła dzieje się na Mazurach obok malowniczego jeziora. W książka jest o ludziach i ich problemach, tajemnicach i sekretach z dawnych lat ale i także o nadziej. Polecam świetna książka.

Znakomite połączenie powieści obyczajowej i kryminalnej. Super książka, taka wakacyjna, lekka a jednocześnie wciągająca i ciekawa!!! Taka o życiu. Polecam każdemu!! Czytajcie, bo warto!

Dzięki uprzejmości Autorki mogłam ją przeczytać przedpremierowo za co bardzo dziękuję :)

Na półkach: , , , , ,

"Tajemnica pensjonatu nad jeziorem" jest powieścią obyczajową z wątkiem kryminalnym. To połączenie Pana Samochodzika i Domu nad Rozlewiskiem.
To książka o ludziach, ich problemach, troskach, nadziejach, ale również o tajemnicach, sekretach i depozytach, ukrytych dawno temu.
Akcja książki dzieje się na Mazurach w malowniczym "Pensjonacie pod Gruszą" nad jeziorem Jagodne....

• 2020
  • Rok 2020
  • Ebook do kupienia
  • Sensacja/kryminał/thriller
  • Ebook/Legimi
  • Romans/obyczajowe/sensacja
  • Kryminały, thillery itp.

Marianna Góralska Tajemnica pensjonatu nad jeziorem Zobacz więcej
Marianna Góralska Tajemnica pensjonatu nad jeziorem Zobacz więcej