Chwila z aniołem. Medytacje w ciągu dnia

Okładka książki Chwila z aniołem. Medytacje w ciągu dnia
Hildegard König Wydawnictwo: Wydawnictwo M religia
religia
Pause mit Engel
Wydawnictwo M
2020-01-01
2020-01-01
Edyta Panek

W tematyce anielskiej nie jest książką najlepszą ale wartą uwagi.
Trochę oryginalnej poezji przeplatanej krótkimi opowieściami do przemyślenia. Do tego cudowne zdjęcia. Urzekające. Polecam!

W tematyce anielskiej nie jest książką najlepszą ale wartą uwagi.

Dodaj cytat z książki Chwila z aniołem. Medytacje w ciągu dnia