Adelina Tulińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece
Literatura polska
literatura obyczajowa, romans
Literatura polska

Lekka, przyjemna, wciągająca. Tak na jeden raz, ale dość ciekawie napisana. Taki trochę mafijny ale bardziej romansik.

Kolejna książka której nie dałam rady przeczytać. Właściwie to mogłabym ją męczyć ale skoro w kolejce czeka tyle innych pozycji to szkoda mi na nią czasu. Dla mnie była nudna, chociaż początek zapowiadał się ciekawie. Może jak się czyta kolejną książkę o tej tematyce to oczekiwania są większe.

Zastanawiam się co mogłabym napisać. Niby przeczytałam do końca. Więc za to plus. Bohaterowie ok. Akcja ok. Ale jakoś tak bez fajerwerków. 😉

Jak sam tytuł wskazuje – jest to książka z wątkiem mafijnym, których od pewnego czasu powstaje naprawdę sporo. Ciężko więc zainteresować czytelnika i stworzyć coś nowego, świeżego, odróżniającego się od wszystkiego co pojawiło się do tej pory. I ta książka pod tym względem nie jest wyjątkiem. Ale chociaż nie jest zaskakująca i nie robi piorunującego wrażenia, a prawdziwej...

ulia i Patryk to rodzeństwo, które w życiu nie ma łatwo. Po odejściu matki i aresztowaniu ojca, radzą sobie razem mieszkając w małym mieszkaniu. W dniu kiedy ich ojciec wychodzi z więzienia ich życie kolejny raz się zmienia, na gorsze. Julia zostaje wzięta pod zastaw długów ojca, jako karta przetargowa. Fili, syn bosa mafii w ten sposób chce odzyskać swoje pieniądze....

Jestem mile zaskoczona 🥰
Książka spójnie napisana przez co szybciutko się czyta ;)
Wciągająca 😊

Polecam.

Nie mogę dać więcej bo niedawno czytałam podobną...trochę dziwna....

Sporo nieścisłości i niedorzeczności (największa chyba ta, że jedna rodzina mafijna informuje policję o poczynaniach drugiej). Niektóre wątki nic nie wnoszą lub są niedokończone. Główna bohaterka nie może się zdecydować czy chce, czy nie chce i z kim chce, a brutal zmienia się w ciepłą kluchę. Mimo to historia ciekawa. Książkę szybko się czyta.

Super. Lekko się czyta. Wartka akcja.

Jak na książkę mafijną dość lekka. Szybko się czyta. Mam wrażenie, że szybko o niej zapomnę. Oczywiście polecam, każdy może mieć inne odczucia. Sam musi się przekonać

• 2020
  • 2020