Money Man

Okładka książki Money Man Terri E. Laine
Okładka książki Money Man
Terri E. Laine Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: King Maker (tom 1) literatura obyczajowa, romans
King Maker (tom 1)
Money Man
NieZwykłe
2020-09-23
2020-09-23
Kinga Markiewicz

Okładka książki Zły wybór A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły wybór A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki Zły chłopak A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły chłopak A.M. Hargrove, Terr...

Ta książka zaczęła się od sytuacji, w której bohaterowie uprawiają seks. Od razu wiedziałam, że będzie na ostro, czyli tak jak lubię. Bardzo mi się podobało, że nie było zbyt dużo zaczętych wątków i dało się połapać co się dzieje. Historia napisana zrozumiałym, prostym, ale nie wieśniackim stylem. No zaskoczyła mnie ta książka, spodziewałam się, że może mi się nie spodobać a tu proszę, rewelacja. Jestem też świadoma, że nie każdemu mogłaby przypaść do gustu ta książka, ale jak dla mnie bomba. Na dodatek takiego zakończenia to ja się nie spodziewałam. Na pewno przeczytam pozostałe części!

Książka co do której mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej naprawdę dobrze się ją czytało. A z drugiej czegoś mi w niej zabrakło, a zachowanie bohaterów momentami doprowadzało mnie do szału. Zabrakło mi w niej więcej wydarzeń, wykraczających poza łóżko.

Podeszłam Sceptycznie do książki po przeczytaniu komentarzy. Ale była to jak dla mnie pomyłka.
Od zwykłego numerku po miłość do której nikt się szczerze nie przyzna. 2 uparte charaktery, obsesja, humor,walka.
Mnie przekonała na 9 gwiazdek i polecam!

Mnie przekonała na 9 gwiazdek i polecam!

Niestety nie przekonuje mnie ta historia. Nawet nie wiem do końca co więcej napisać. Dziwna bohaterka, non stop opowiadająca o tym jak została wychowana, miliony rozterek. "Nie powinna, czy mogę, zostałam inaczej wychowana...o już go widzę, to lecę". Bohater tez mnie nie przekonał niestety.

Podczas imprezy wylądowała w ubikacji z nieznajomym przystojnym mężczyzną. Miał to być tylko jednorazowy wyskok i już nigdy więcej miała go nie zobaczyć.
Oczywiście życie miało inny plan dla niej.
Przyznam szczerze, zawiodłam się. Bohaterka to wrażliwa kobieta wychowana twardymi zasadami. Kalen to przystojny bogaty szkot. Jemu zależy tylko na jednym, jej w sumie też...
Książka byłaby lepsza, gdyby bohaterów łączyło coś więcej, niż sprawy łóżkowe.
Kalen przez całą książkę ją oszukiwał, nie powiedział jej o swoim prawdziwym imieniu. Nawet trzymał w tajemnicy, że ma dziecko. Nie mówił jej dosłownie niczego o sobie, lecz i tak się w nim zakochała.
Bohaterka bardzo irytowała mnie swoim głupim zachowaniem. Mam nadzieję, że w kolejnym tomie Bailey będzie trochę mądrzejsza.

Oczywiście życie miało inny plan dla niej.

Zdradzona przez narzeczonego Bailey zamiast w sylwestra obchodzić swoją noc poślubną, spędza go z nieznajomym. Jednorazowa przygoda jest całkowicie nie w stylu kobiety wychowanej w skromności. Choć pragnie o wszystkim zapomnieć, los znowu postawi na jej drodze tajemniczego nieznajomego.
Kalen nie bawi się w związki, ma swój obrany cel do którego dąży. Jednak nie potrafi zapomnieć o kobiecie z sylwestrowej imprezy.
Para spotka się ponownie i to nie jeden raz.

Money man gorący romans z zaskakującą fabułą. Opisuje relacje która miała być czysto seksualna, o zdradzie, wyrzutach sumienia i życiu w sprzeczności ze swoimi przekonaniami. O tajemnicach i ich następstwach.

Przyznam, że ciekawie dobrana para,władczy,bogaty Szkot i skromna,urocza dziewczyna, wychowana w zgromadzeniu ,tylko nieco bardziej otwartm niż amisze.Szkoda,że nie do końca to wyszło.Dużo scen seksu ale wyszło zbyt wulgarnie i nieautentycznie,dialogi czasem ocierały się o śmieszność.Często zachowanie głównej bohaterki nie pasowało mi do warunków w jakich się wychowała, a nawet jeśli takie zmiany w jej zachowaniu mogły nastąpić to raczej powinien to być bardziej zrozumiały i dłuższy proces.

Interesująca, ale raczej prosta lektura. Dla tych, co czytają dla rozrywki, nie dla wrażeń.

Taka trochę dziwna książka. Skupia się raczej na aspektach fizycznych niż duchowych. Tam była chemia, ale wg mnie, nie było uczuć. Co więcej, dużo tajemnic i niewyjaśnionych wątków pozostało. Autorka mogła wyjaśnić chociaż część, a resztę zostawić na później. Aż jestem ciekawa co wyjdzie w kolejnych rozdziałach. Może on zmieni swoje postępowanie, bo tu był raczej chamem....

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10
Oczekiwałam czegoś ciekawszego , z ogniem, a tu momentami nudy.
Ogólnie cała seria średnia.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10
Oczekiwałam czegoś ciekawszego , z ogniem, a tu momentami nudy.
Ogólnie cała seria średnia.

Bailey po rozstaniu z niewiernym narzeczonym, spędza Sylwestra z przyjaciółką na imprezie w hotelu. Tej nocy postanawia zaszaleć z nieznajomym i spędza z nim namiętne chwile w toalecie. Po wszystkim on po prostu odszedł, a Bailey poczuła się zraniona.

Oboje spotykają się ponownie, kiedy to firma w której pracuje Bailey ma sprawdzić finanse w firmie Kalena. Znalezione nieścisłości w firmie Kalena sprowadzają na dziewczynę kłopoty. Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

Czy ta dwójka ma jakieś szanse na wspólną przyszłość?

Książka kończy się w takim momencie, że czujemy szok i niedowierzanie !🤯 Trzeba natychmiast sięgnąć po kolejną część i poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania 😉 Nie wiele w książce jest o Kalenie, pozostaje on tajemniczy. Cała książka kręci się wokół głównej bohaterki. Autorka chyba za bardzo ją wyidealizowała, że wszyscy faceci się na nią rzucają. Były facet Scott, który ją zdradził, facet który ją kocha, ale ona go nie – Matt i luźny związek z Kalenem oparty tylko na sexie.🤷‍♀️ Mam mieszane uczucia, Bailey nie jest tu przedstawiona jako jakiś cud natury, a wszyscy się na nią rzucają, jakby była ostatnią kobietą na planecie. 🤦‍♀️To tylko taka moja mała uwaga.😜

Styl autorki jest lekki i przyjemny, przekonuje do siebie i do swoich książek. Jest to erotyk, ale sceny są opisane bardzo subtelnie i ze smakiem.🙂

Polecam z całego❤

• Romans