Money Man

Okładka książki Money Man
Terri E. Laine Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: King Maker (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-09-23
Kinga Markiewicz

Okładka książki Sidelined A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Ocena 0,0
Sidelined A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki A Beautiful Sin A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Ocena 8,0
A Beautiful Sin A.M. Hargrove, Terr...

więcej Więcej

Bailey to dziewczyna wywodząca się z bardzo ortodoksyjnej społeczności, która usilnie pilnowała, aby ich zasady były przestrzegane. Nowy świat okazał się dla niej zagadką, którą nawet po kilku latach nie była wstanie rozgryźć. Aktualnie jest biegłą rewidentką przed którą bardzo trudne zadanie, musi rozgryźć czy wielka korporacja dopuściła się oszustw, a także zawalczyć o...

nawet spoko ta relacja między głównymi bohaterami, jednak za dużo w niej osób, które nie wnoszą nic dla treści, a tylko marnuje się czas. jasne, jasne niby tajemnice, ale bez znaczenia nie są potrzebne.

Pozytywnie zaskoczyła mnie ta książka!
Mimo, że nie wczytywałam się w opinie, czasem ogólna ocena do mnie docierała i do lektury byłam nastawiona dość sceptycznie. A jednak podobało mi się! Wciągnęłam się w tę historię. Fabuła jest całkiem ciekawie rozwinięta. Już początek zapowiadał ciekawą historię, autorka podjęła temat bardzo konserwatywnego wychowania, główna...

Bez szału. Historia przewidywalna. Mało fabuły, dużo scen seksu. Główna bohaterka potwornie irytująca. Całość czyta się szybko, bardzo przeciętna.

Książka bardzo fajna...
Bardzo mi się podobała i już nie mogę doczekać się kolejnej części 🙂🙂🙂🙂🙂
Polecam każdemu

•Część pierwsza rozpoczyna się dość nietypowo. Główna bohaterka w sylwestrową noc przespała się z nieznajomym, co nigdy wcześniej jej się nie zdażyło, gdyż Bailey jest osobą o ścisłych zasadach. Zajmuje się ona sprawdzaniem finansowych kwestii biznesmenów, a jednym z nich jest właśnie Kalen. Znalezione nieścisłości w firmie Kalena sprowadzają na Bailey kłopoty, które do...

Cóż chyba największy atut to imię Bailey🙈 mnie kojarzy się z kieliszkiem mojego ulubionego likieru 🤣🤣🤣
A tak serio całkiem fajna historia. Tylko całkiem przewidywalna, nie wiem dlaczego ale od początku przewidziałam, że Kalen to King. Scott to świnia jakich mało a Lizzy to super przyjaciółka.
Och jakie życie było by łatwiejsze gdyby związała się z Mattem 🤔😅
Biorę się za...

Przygoda na jedną noc, zaciekawienie, poczucie własności....... uczucie do którego staramy się nie dopuścić, wielka tajemnica? Co to wszystko może przynieść?
Rozczarowanie i zawód cofa nas do przyszłości. Co z tego wyniknie?

Pierwsza połowa bardzo mi się podobała, ale druga była jakaś taka nijaka. Ale pomimo tego, że relacja bohaterów początkowo opierała się wyłącznie na seksie, to całkiem przyjemnie i szybko się czytało. Zakończenie skłania do sięgnięcia po dalszy ciąg, więc chyba się skuszę.

Wg mnie druga część ciekawsza, natomiast trzecia dramat. Autorka sama się już zamieszała w fabule..

• 2021
  • 2020