Money Man

Okładka książki Money Man
Terri E. Laine Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: King Maker (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Kinga Markiewicz

Patronaty LC

Okładka książki Zły wybór A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Ocena 0,0
Zły wybór A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki Zły chłopak A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Ocena 7,4
Zły chłopak A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki Zły los A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Ocena 8,4
Zły los A.M. Hargrove, Terr...

Mogą Ciebie zainteresować

Podeszłam Sceptycznie do książki po przeczytaniu komentarzy. Ale była to jak dla mnie pomyłka.
Od zwykłego numerku po miłość do której nikt się szczerze nie przyzna. 2 uparte charaktery, obsesja, humor,walka.
Mnie przekonała na 9 gwiazdek i polecam!

Mnie przekonała na 9 gwiazdek i polecam!

Niestety nie przekonuje mnie ta historia. Nawet nie wiem do końca co więcej napisać. Dziwna bohaterka, non stop opowiadająca o tym jak została wychowana, miliony rozterek. "Nie powinna, czy mogę, zostałam inaczej wychowana...o już go widzę, to lecę". Bohater tez mnie nie przekonał niestety.

Podczas imprezy wylądowała w ubikacji z nieznajomym przystojnym mężczyzną. Miał to być tylko jednorazowy wyskok i już nigdy więcej miała go nie zobaczyć.
Oczywiście życie miało inny plan dla niej.
Przyznam szczerze, zawiodłam się. Bohaterka to wrażliwa kobieta wychowana twardymi zasadami. Kalen to przystojny bogaty szkot. Jemu zależy tylko na jednym, jej w sumie też...
Książka byłaby lepsza, gdyby bohaterów łączyło coś więcej, niż sprawy łóżkowe.
Kalen przez całą książkę ją oszukiwał, nie powiedział jej o swoim prawdziwym imieniu. Nawet trzymał w tajemnicy, że ma dziecko. Nie mówił jej dosłownie niczego o sobie, lecz i tak się w nim zakochała.
Bohaterka bardzo irytowała mnie swoim głupim zachowaniem. Mam nadzieję, że w kolejnym tomie Bailey będzie trochę mądrzejsza.

Oczywiście życie miało inny plan dla niej.

Zdradzona przez narzeczonego Bailey zamiast w sylwestra obchodzić swoją noc poślubną, spędza go z nieznajomym. Jednorazowa przygoda jest całkowicie nie w stylu kobiety wychowanej w skromności. Choć pragnie o wszystkim zapomnieć, los znowu postawi na jej drodze tajemniczego nieznajomego.
Kalen nie bawi się w związki, ma swój obrany cel do którego dąży. Jednak nie potrafi zapomnieć o kobiecie z sylwestrowej imprezy.
Para spotka się ponownie i to nie jeden raz.

Money man gorący romans z zaskakującą fabułą. Opisuje relacje która miała być czysto seksualna, o zdradzie, wyrzutach sumienia i życiu w sprzeczności ze swoimi przekonaniami. O tajemnicach i ich następstwach.

Przyznam, że ciekawie dobrana para,władczy,bogaty Szkot i skromna,urocza dziewczyna, wychowana w zgromadzeniu ,tylko nieco bardziej otwartm niż amisze.Szkoda,że nie do końca to wyszło.Dużo scen seksu ale wyszło zbyt wulgarnie i nieautentycznie,dialogi czasem ocierały się o śmieszność.Często zachowanie głównej bohaterki nie pasowało mi do warunków w jakich się wychowała, a nawet jeśli takie zmiany w jej zachowaniu mogły nastąpić to raczej powinien to być bardziej zrozumiały i dłuższy proces.

Interesująca, ale raczej prosta lektura. Dla tych, co czytają dla rozrywki, nie dla wrażeń.

Taka trochę dziwna książka. Skupia się raczej na aspektach fizycznych niż duchowych. Tam była chemia, ale wg mnie, nie było uczuć. Co więcej, dużo tajemnic i niewyjaśnionych wątków pozostało. Autorka mogła wyjaśnić chociaż część, a resztę zostawić na później. Aż jestem ciekawa co wyjdzie w kolejnych rozdziałach. Może on zmieni swoje postępowanie, bo tu był raczej chamem....

Bailey po rozstaniu z niewiernym narzeczonym, spędza Sylwestra z przyjaciółką na imprezie w hotelu. Tej nocy postanawia zaszaleć z nieznajomym i spędza z nim namiętne chwile w toalecie. Po wszystkim on po prostu odszedł, a Bailey poczuła się zraniona.

Oboje spotykają się ponownie, kiedy to firma w której pracuje Bailey ma sprawdzić finanse w firmie Kalena. Znalezione nieścisłości w firmie Kalena sprowadzają na dziewczynę kłopoty. Jakie tajemnice wyjdą na jaw?

Czy ta dwójka ma jakieś szanse na wspólną przyszłość?

Książka kończy się w takim momencie, że czujemy szok i niedowierzanie !🤯 Trzeba natychmiast sięgnąć po kolejną część i poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania 😉 Nie wiele w książce jest o Kalenie, pozostaje on tajemniczy. Cała książka kręci się wokół głównej bohaterki. Autorka chyba za bardzo ją wyidealizowała, że wszyscy faceci się na nią rzucają. Były facet Scott, który ją zdradził, facet który ją kocha, ale ona go nie – Matt i luźny związek z Kalenem oparty tylko na sexie.🤷‍♀️ Mam mieszane uczucia, Bailey nie jest tu przedstawiona jako jakiś cud natury, a wszyscy się na nią rzucają, jakby była ostatnią kobietą na planecie. 🤦‍♀️To tylko taka moja mała uwaga.😜

Styl autorki jest lekki i przyjemny, przekonuje do siebie i do swoich książek. Jest to erotyk, ale sceny są opisane bardzo subtelnie i ze smakiem.🙂

Polecam z całego❤

Czekam w napieciu na ksiazke o tematyce erotycznej, w ktorej kobieta nie bedzie sie zachowywala jak wydmuszka. Poczatkowo Bailey byla wzywana na okreslona godzine jak dziwka do pokoju hotelowego. Spoznienie bylo "karane" brakiem seksu bo glowny bohater nie mial wiecej czasu - wciskal pieprzenie bohaterki w wolne 30 minut pomiedzy sluzbowym spotkaniem a inna "wazna" sprawa.🙈 Serio chcialam juz odlozyc ksiazke zirytowana glowna bohaterka i jej glupota. Czy naprawde ktoras kobieta wilgotnieje kiedy facet traktuje ja jak k.... szona na zawolanie? (i nie mam tu na mysli "gry seksualno-przebierankowej" dla wzbogacenia zycia partnerskiego 😉) Intersujacym watkiem jest przeszlosc Bailey - zycie wsrod Amiszow. Mam nadzieje, ze w drugim tomie dowiemy sie o tych ludziach i ich stylu zycia troche wiecej. Jak rowniez mam nadzieje, ze Bailey zmadrzeje - czego jej, Wam i sobie zycze 😅

Pierwszy tom serii „King Maker” z początku nie specjalnie przypadł mi do gustu.

Akcja książki zaczyna się od szybkiego numerka w toalecie 🚻 w sylwestrową noc. Bailey, główna bohaterka dała się uwieść przystojnemu Kalenowi. Ona jest skromną kobietą, wychowywano ją na grzeczną dziewczynkę. A tu taka niespodzianka, tłumaczy się tym, że musiała odreagować zerwanie z narzeczonym, który ją zdradzał.

On natomiast jest twardym mężczyzną i według mnie okropnym dupkiem😅. Uważa, że to on jest tu panem i wszystko musi być na jego warunkach, według jego rozkazów. Mało mówi o sobie, jedynie tyle, że prowadzi biznes.

Po szybkim numerku on się zmywa i stara się zapomnieć o Bailey jednak ona cały czas pozostaje w jego głowie. Główna bohaterka jest rozczarowana tym jak Kalen ją potraktował, bo przecież nie jest panienką na jedną noc. Jednak miała nadzieje więcej go nie spotkać.

Los, szybko sprawi, iż znów staną na swej drodze.

Książka jest dosyć krótka i czyta się bardzo szybko. Jak już wcześniej wspomniałam początek książki jakoś nie przypadł mi do gustu. Jednak im dalej zagłębiałam się w lekturze tym coraz bardziej nie mogłam się od niej oderwać.

Dwa zupełnie różne charaktery a jednak cały czas coś ich do siebie ciągnie. W tej książce znajdziecie mnóstwo scen łóżkowych. To naprawdę gorący romans.

Bardzo podobało mi się to, że główna bohaterka została wychowana zupełnie w innej kulturze. W kulturze bardzo intrygującej, bo mowa tu o życiu Amiszów i miałam nadzieje, że dowiem się czegoś więcej na jej temat, jednak może to autorka zostawiła na kolejny tom (mam taką nadzieję).

Trochę drażniło mnie zachowanie głównej bohaterki odniosłam wrażenie, że nie może się zdecydować. Z jednej strony chce być wolna, ale leci na każde zawołanie Kalena i tańczy jak on jej zagra. Z drugiej strony ma wyrzuty sumienia i tęskni za domem i tamtejszą kulturą.

Może i książka jest dosyć przewidywalna jednak samego zakończenia się nie spodziewałam i zaintrygowało mnie do tego stopnia, że na pewno sięgnę po drugi tom.

Pierwszy tom serii „King Maker” z początku nie specjalnie przypadł mi do gustu.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10
Oczekiwałam czegoś ciekawszego , z ogniem, a tu momentami nudy.
Ogólnie cała seria średnia.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10
Oczekiwałam czegoś ciekawszego , z ogniem, a tu momentami nudy.
Ogólnie cała seria średnia.