Links

2014-12-10
2014-12-10
japoński
manga shounen-ai komedia romans

Bardzo ładna kreska :) Mało scen 18+.

Bardzo ładna kreska :) Mało scen 18+.

Uważam że jedyną wartą parą w tej mandze to Sado i Nakajou. Przez połowę książki jest o tej parze dużo i uważam że jest lepsza od innych par opisanych w tej mandze. Wstęp może być niezrozumiały i nie fajny ale dalsza część historii jest fajna.

Mangi takie jak ta, określam mianem "sympatycznych".: bohaterowie są mili, fabuła jest odprężająca, a klimat lekki i mało wymagający. Nie jest to wybitne dzieło w zakresie komiksu japońskiego w ogóle, a yaoi w szczególności, ale jest to przyjemna lektura. Taka która pozostawia ciepło na serduchu.
Co prawda w pewnym momencie pomylili mi się bohaterowie - jednak byli dość do siebie podobni - ale to nie zmienia faktu, że przeczytałam całość z błogim uczuciem miło spędzonego czasu.
Jak najbardziej polecam, zwłaszcza osobom, które szukają czegoś, na rozpoczęcie swojej przygody z yaoi. Ten tytuł świetnie się do tego nadaje.

Na półkach: , , , , , , ,

Złapało mnie za serduszko ;;;;;

Złapało mnie za serduszko ;;;;;

O matko, wymęczyła mnie ta manga strasznie, serio te postacie takie podobne do siebie co chwilę musiałam zerkać na ściągę na końcu tomu 😅😅 mimo wszystko za historię daje 5 :)

Kupiłam tą mangę, bo bardzo podoba mi się "Given" od tej autorki. I w sumie na tej historii też się nie zawiodłam. Nieco wzruszająca, taka w stylu Pani Kizu. Jest to historia czterech par, które są w jakiś sposób ze sobą powiązane, ale które mają inne problemy i wątpliwości. Kreska przepiękna. Tak naprawdę mogę przyczepić się tylko tego, że niektóre postaci są bardzo do siebie podobne, więc mi się często myliły. Dobrze, że pod koniec jest ściąga i w każdej chwili mogłam sobie sprawdzić, kto kim jest.

Postacie są do siebie bardzo podobne przez można pogubić się w fabule.

Postacie są do siebie bardzo podobne przez można pogubić się w fabule.

Bardzo spodobał mi się motyw tej mangi, początek nie był dla mnie zbyt ciekawy i ciężko było mi odróżnić niektóre postacie i się z nimi utożsamiać, ale kompletnie zakochałam się w końcówce. Na pewno jest to jedno z lepszych yaoi które czytałam ^^

Bardzo dobry zbiór opowieści. Każda historia opowiada o innej parze, ale są one trochę ze sobą połączone.

Zdecydowanie Jedna z moich ulubionych jednotomówek yaoi

Zdecydowanie Jedna z moich ulubionych jednotomówek yaoi