Detektyw Pingwin i pechowy rejs

Okładka książki Detektyw Pingwin i pechowy rejs
Alex T. Smith Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Detektyw Pingwin (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Detektyw Pingwin (tom 3)
Mr Penguin and the Catastrophic Cruise
Zielona Sowa
2020-03-25
2020-03-25
pingwin detektyw tajemnica zagadka przygoda

więcej Więcej

Książka w ogóle mi się nie spodobała. W porównaniu do pierwszego tomu jest koszmarna. Akcja bardzo podobna do trzeciej części ,, Hotel Transylwania ". Można powiedzieć kopiuj, wklej. Co książka to gorsza. Może młodszym spodoba się bardziej, ale po pierwszym tomie miałam chyba za duże oczekiwania co do kolejnych :(

Jestem oczarowana Panem Pingwinem. Jedna z moich ulubionych serii dla dzieci, pełna humoru i wyrazistych bohaterów. Z przyjemnością siadamy z dziećmi do kolejnych części i zawsze mamy szczerą nadzieję, że to jeszcze nie koniec i że będzie jakiś ciąg dalszy i kolejne przygody.

Tym razem detektyw Pingwin wraz ze swoimi przyjaciółmi – pająkiem Colinem, Edytą i jej gołębiem...

To już trzeci tom przygód niezdarnego i przezabawnego Detektywa Pingwina. Tym razem sprawa jest bardziej skomplikowana, a przez to jeszcze bardziej wciągająca. Statek, piraci, chór starych panien i katastrofa na morzu. Pingwin, który (o zgrozo!) boi się wody musi przełamać swój strach i ratować swoich przyjaciół, myśląc przy tym, rzecz jasna, o jedzeniu.

• 2021
  • F - Posiadam papier