Dobre wiersze

Ridero
poezja polska tomik
poezja
poezja polska tomik

Wiersze – tak dobre jak ta lura i ćmik na nieostrym zdjęciu z okładki.

Pewne rzeczy trzeba lubić, by się nimi cieszyć. Są tacy, co bez kawy i ćmika sobie życia nie wyobrażają, oni przesłanie okładki złapią w lot. Innym wspomnę, że nie muszą lubić dymu ani kawy, niemniej autor lubi, dlatego zdecydował się zbiór wierszy traktujących o codzienności – wszak nawet najgłębsze...

Wartościowa lektura. Duży postęp w stosunku do debiutu. Dużo więcej ciekawych wersów, lekkie, miejscami zabawne obserwacje, spora wrażliwość, kontrkultura. Na pewno warto przeczytać. Polecam.

Bardzo dobre utwory, z przejmującą głębią przemyśleń. Kolejne obrazy, jakby wizji narkotycznych, przeplatają się z migawkami życia codziennego, tęsknych pragnień, słów pełnych miłości i muzyki w tle.
To nieprzeciętne dzieło artysty dzisiejszych czasów, któremu warto przyjaźnie uścisnąć dłoń.

Poezja z górnej półki, autor czuje wiersze i ma sprawny warsztat. Obcowanie z tym tomikiem to była prawdziwa przyjemność. Jedyny minus, że chciałoby się przeczytać więcej, bo tomik pochłonąłem szybko, za szybki. Zdecydowanie polecam!

Dodaj cytat z książki Dobre wiersze