Okładka książki The Adventures of Tom Sawyer/ Przygody Tomka Sawyera - adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki angielskiego
Mark Twain Wydawnictwo: Edgard inne
inne
Edgard
2020-02-26
2020-02-26
angielski język obcy nauka języków

więcej Więcej

Świetna książka do rozpoczęcia czytania po angielsku

Marka Twaina nie trzeba chyba reklamować. Doskonałe pióro, przenikliwe obserwacje społeczne, rewelacyjne poczucie humoru (trudno powstrzymać salwy śmiechu:) i pełnokrwiści bohaterowie. Jednocześnie próbka angielskiego najwyższych lotów na poziomie adekwatnym dla osoby średnio zaawansowanej (z aspiracjami na więcej;). Bardzo przydatne słowniczki, nie trzeba sprawdzać...

Nie ma lepszego sposób na naukę angielskich słówek, gramatyki i zagadnień leksykalno-gramatycznych niż czytanie wciągających powieści od Wydawnictwa Edgard.
Posiadaja pozycje na różnych poziomach i do różnych języków obcych.

Super pozycja! Niesamowicie wciągająca książka, która uczy czytania po angielsku. Dzięki niej przestawiłem się na czytanie, filmy itp w obcym języku. Polecam ją każdemu, kto chce czegoś się nauczyć i poczytać adaptacje klasyki :)

• Po angielsku