Kup teraz - 9 ofert w cenie od 40.00 zł do 52.47 zł

Zabawa sztuką. Socjoterapeutyczne wsparcie dzieci nadpobudliwych i nieśmiałych w przedszkolu

Kisiel MirosławMagdalena Zrałek-Wolny Wydawnictwo: Difin, Engram nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Difin, Engram
Zabawa Edukacja Pedagogika Psychologia Psychologia dziecięca
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Zabawa Edukacja Pedagogika Psychologia Psychologia dziecięca
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Podejścia metodologiczne w pedagogice. Koncepcje – badania – wyniki Sławomir Banaszak, Alina Budniak, Zuzana Chanasová, Marek Furmanek, Anita Garbat, Olimpia Gogolin, Hewilia Hetmańczyk, Stanisław Juszczyk, Jacek Jędryczkowski, Małgorzata Kabat, Mária Karasová, Bronislava Kasáčová, Maria Kocór, Alojz Kostelanský, Magdalena Marekwia, Kisiel Mirosław, Małgorzata Mnich, Marcin Musioł, Alina Nowak, Elżbieta Płóciennik, Andrzej Rozmus, Marta Rukat, Eugeniusz Szymik, Miriam Uhrinová, Mária Vargová, Kamil Wilk, Monika Wróblewska, Elżbieta Łuczak
0,0
Podejścia meto... Sławomir Banaszak,&...
Okładka książki Pedagogika w służbie i działaniu na rzecz regionu. Działania i doświadczenia Kisiel Mirosław, Eugenia Rostańska
0,0
Pedagogika w s... Kisiel Mirosław, Eu...