Obrońcy dzieł sztuki: alianci na tropie skradzionych arcydzieł

Okładka książki Obrońcy dzieł sztuki: alianci na tropie skradzionych arcydzieł
Robert M. Edsel Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Wojny, konflikty reportaż
reportaż
Wojny, konflikty
The monuments men: allied heroes, nazi thieves, and the greatest treasure hunt in history
Wydawnictwo Dolnośląskie
2009-01-01
2009-01-01
Paweł Kruk
II wojna światowa dzieła sztuki kradzież dzieł sztuki

Okładka książki Obrońcy skarbów Robert M. Edsel, Bret Witter
Ocena 6,6
Obrońcy skarbów Robert M. Edsel, Br...