Primed to Perform: How to Build the Highest Performing Cultures Through the Science of Total Motivation

Neel DoshiLindsay McGregor Wydawnictwo: HarperBusiness nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
HarperBusiness
biznes motywacja tomo
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski
biznes motywacja tomo

Jak zbudować zdrową organizację, skupiając się na motywacji pracowników, aby osiągali dobre rezultaty? Każdy kto zmierzył się z takim zagadnieniem wie, że nie jest to łatwe zadanie. Autorzy książki przychodzą z teorią, badaniami i zestawem narzędzi, obok których nie można przejść obojętnie.

Z mojego punktu widzenia to jedna z lepszych książek "biznesowych".