Kup teraz - 9 ofert w cenie od 31.82 zł do 39.47 zł

Pancerz pogardy

Dan Abnett Wydawnictwo: Copernicus Corporation Cykl: Duchy Gaunta (tom 10) Seria: Warhammer 40000 fantastyka, fantasy, science fiction
The Armour of Contempt
Data 1. wydania:
2006-01-01
Copernicus Corporation
The Armour of Contempt
Duchy Gaunta (tom 10)
fantastyka, fantasy, science fiction
Warhammer 40000

Książka jest bardzo dobra, wchłonąłem ją bardzo szybko. Jest w niej dużo emocji, zwłaszcza na końcu. Polecam.

10 tom serii nadal trzyma poziom. Znowu wraz ze "zwykłymi" gwardzistami ruszymy do boju. Komisarz Gaunt wraz ze swoimi ludźmi wraca na planetę Gereon którą obiecał wyzwolić od sił Chaosu, ale czy jego plany popiera Inkwizycja.
Dobra książka pokazująca wojnę z poziomu tych szraych mas znanych z Herezji.

Pancerz Pogardy, dziesiąty tom Duchów Gaunta. Cykl jako jedyny w serii Warhammera 40 000 koncentruje się na zwykłych Gwardzistach Imperialnych. Z drugiej strony „zwykli” w kontekście Duchów z Tanith jest kiepsko dobranym słowem.

Mam jeden problem z tym cyklem. Podoba mi się forma, lecz nie potrafię zaangażować się w treść. Herezja Horusa przedstawia najważniejsze postacie...

Kolejna dobra pozycja w tej serii. Jedyny zarzut, że za szybko się czyta i za szybko się przez to ją kończy, a człowiek chce jeszcze...

• Do kupienia
  • SF I Fantasy
  • Posiadane
  • Warhammer 40 000
  • Poszukiwane
  • Warhammer

Dodaj cytat z książki Pancerz pogardy