ROZWIŃ ZWIŃ

W zachwycie o odbycie

Okładka książki W zachwycie o odbycie
Jonas Kinge BerglandKaveh Halland Rashidi Wydawnictwo: Buchmann zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Manus om anus
Buchmann
2020-01-29
2020-01-29
Katarzyna Tunkiel

więcej Więcej

Bardzo zabawna, a do tego przekazuje wiedzę, którą powinien posiadać każdy. Bardzo polecam!

Dowiedziałam się kilku faktów, a przy okazji miałam niezły ubaw. Autorzy trafili w moje poczucie humoru, więc daje dużego plusa.

Zabawnym, chociaż momentami kontrowersyjnym językiem napisana książka o części ciała, której zazwyczaj nie poświęca się aż tyle uwagi. Trzeba oddać, że informacje poprawne merytorycznie podane są w przystępny sposób, tak że każdy zrozumie o czym piszą autorzy. Jednakże nie uważam, by była to książka wybitna, pozycja nie do odpuszczenia. Jeśli ktoś lubi zapoznawać się z...

Niesamowicie infantylna, żenująca książka. Ciekawa wiedza, ale podana w sposób wywołujący na plecach ciary wstydu.

Niestety w lekturze przeszkadzał mi dość infantylny humor, ale rozumiem, że zamysłem autorów było połączenie merytorycznej wiedzy ze śmieszkowaniem.

poczucie humoru jakiego nigdzie nie spotkałam, nieraz śmiałam się przy niej na głos :) podoba mi się racjonalność autorów i komentarze dotyczące innych kwestii, także tych światopoglądowych. Nie wiem, czy książka szczególnie mocno wzbogaciła moją wiedzę, gdyż wiele medycznych terminów mi umknęło, niemniej jednak na pewno zmieniła moje podejście do tej części ciała,...

Czytając, czuć ducha "stand-upu", co jest bardzo na plus - ostatnio mam wzmożone uczulenie na głupotę ludzką, więc częste, raczej mocne słowa skierowane do alt-Medów, religii czy innych fanów teorii spiskowych, są według mnie zaletą.

Świetna książka o odbycie, dużo wiedzy i humoru. Polecam

Fatalny początek, cudem powstrzymałam się od rzucenia książki po pierwszym rozdziale. Ignorancja i żarty z religii nie są dobrą zachęta do przeczytania książki, zwłaszcza o takiej tematyce. Na szczęście z każdym rozdziałem było coraz lepiej i autorzy skupili się na istocie książki. W humorystyczny i konkretny sposób podali sporą dawkę wiedzy na tematy dla wielu osób...

Książka niezbyt odkrywcza, ale znalazłam tu trochę nowych informacji. Poczucie humoru autorów na pewno nie każdemu przypadnie do gustu.

• 2020
  • 2020
  • 2021
  • Ebook
  • Popularnonaukowe
  • Medycyna

Dodaj cytat z książki W zachwycie o odbycie