Kup teraz - 11 ofert w cenie od 52.00 zł do 70.97 zł

Ponowoczesne modele pomagania. Przykłady koncepcji i zastosowania

Anna GulczyńskaIgor Rotberg Wydawnictwo: Difin nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Difin
psychologia psychoterapia psychoterapia systemowa psychiatria
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
psychologia psychoterapia psychoterapia systemowa psychiatria

Okładka książki Zaburzenia okresu adolescencji. Wybrane aspekty Małgorzata Cichecka-Wilk, Agnieszka Cybal-Michalska, Anna Gulczyńska, Justyna Jakubowska-Baranek, Hanna Kubiak, Ewelina Silecka-Marek, Katarzyna Waszyńska
0,0
Zaburzenia okr... Małgorzata Cichecka...