Okładka książki 61 minut do cudu. Historia cudownego uzdrowienia dziecka za wstawiennictwem abp. Fultona J. Sheena
Bonnie L. Engstrom Wydawnictwo: Esprit religia
religia
61 minutes to a miracle. Fulton Sheen and a true story of the impossible.
Esprit
2019-11-22
2019-11-22
Joanna Olejarczyk
obp sheen fulton j sheen uzdrowienie cud

Bardzo wzruszyła mnie ta książka - a raczej historia opisana w niej. Książkę napisała matka Jamesa - który to po porodzie nie dawał znaków życia i nie miał tętna przez... 61 minut!

Łzy same cisnęły się na oczy, gdy czytało się te traumatyczną relację z walki o życie chłopca.

Książka nie jest przeznaczona tylko dla osób wierzących ale na pewno dla każdej z matek,
bo kto jak nie one zrozumieją ten ból i cierpienie?

Czytając to świadectwo, możemy zrozumieć czym jest cierpliwość i zaufanie w Boskie plany.

bo kto...