Ewa Zarychta Wydawnictwo: Ewa Zarychta literatura faktu
9788395204104
Ewa Zarychta
literatura faktu
9788395204104

Okładka książki Księżyc zza nikabu. Polska muzułmanka w Egipcie Monika Abdelaziz, Ewa Zarychta
6,5
Księżyc zza ni... Monika Abdelaziz, E...

Ze względu na rozmiar i lekkość pióra jest to zdecydowanie książka do popołudniowej kawy. Autorka w zabawny sposób przedstawia najciekawsze, najzabawniejsze sytuacje, których była świadkiem, bezpośrednim uczestnikiem lub obserwatorem podczas osobistych i służbowych wojaży po świecie. Każdy rozdział zabiera nas w inną podróż, którą dopełniają cudowne zdjęcia.

Nie jest to przewodnik po odwiedzanych krajach.
Raczej zbiór ciekawych sytuacji, spostrzeżeń i przemyśleń.
Troszkę ciekawej historii miejsc.
Przyjemnie się to czyta, chociaż większość podróży odbyła się dość dawno.
Szkoda,że tak szybko się skończyło, miałam ochotę na więcej.
A "spa" na Sri Lance mnie zainspirowało,żeby kiedyś spróbować na własnej skórze.
Polecam,...

Szybka, przyjemna lektura - łyka się ją na raz. Zbiór przygód, anegdot z podróży, trochę refleksji, autorki, która z racji zawodu, ale i pasji związana jest z podróżami i poznawaniem świata. Po przeczytaniu książki pozostał niedosyt, bo wydaje mi się, że autorka mogłaby opowiedzieć jeszcze nie jedną ciekawą historię.

• 2019
  • 2020
  • Posiadam :)
  • E-book
  • Ebook
  • 01. Epub+
  • Przeczytane w 2020 roku
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Plecakiem do przodu