Zabójcza gra

Okładka książki Zabójcza gra
Caroline Angel Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Editio
2020-10-06
2020-10-06
literatura polska Kryminał Sensacja Romans New Adult

więcej Więcej

Z autorką spotkałam się jeszcze w czasach, gdy publikowała na Wattpadzie i nie myślała o wydawaniu. Od początku uważałam, że jej książki są przyjemne i nawet całkiem dobre, ale szczerze mówiąc, zdziwiłam się, gdy dowiedziałam się o wydaniu trzech z nich. Dwie z tej trójki zdążyłam przeczytać i moim zdaniem nie nadawały się na papier.

Trzecią z tego trio była właśnie...

Czytałam ją jeszcze za czasów wattpada i pamiętam, że nie mogłam się od niej oderwać :)

Kolejna, jakże przewidywalna, książka spod pióra tej autorki.
Bohaterowie nudni, zakochują się w sobie praktycznie się nie znając, dorośli (bo 25 letni) rozmawiają jakby mieli po 16 lat.
Postać Neve jest strasznie irytująca, choć mogłabym stwierdzić, że jest typowa dla opowiadań goodgirl-badboy z Wattpada, czyli niedojrzała, lgnąca w kłopoty, prawie nie używającą mózgu....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

sanka_czytanka:
Neve, Timothy i Cameron-to właśnie ich poznajemy w książce. Między ta trójka dochodzi do niebiezpiecznej gry, w ktorej nie każdy w bohaterów chce uczestniczyć.
Neve poznajemy w chwili, gdy jej świat wywraca się do góry nogami. Ale nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być gorzej.
Neve znalazła się w nieodpowiednim miejscu o złej porze.
Los na jej drodze...

„Zabójczą grę” autorstwa Caroline Angel to książka, którą się czyta szybko, nawet bardzo, historia jest przedstawiona dość prostym językiem i to co najbardziej w niej zaskakuje to ilość niewyobrażalnych sytuacji w stosunkowo krótkiej perspektywie czasowej.
Główna bohaterka Neve, to dziewczyna, która w jedno popołudnie traci świat budowany latami. Ludzie, którzy dotychczas...

Bardzo dobra książka. Czytało się ją naprawdę szybko, chociaż czegoś mi brakowało dlatego nie mogłam dać więcej niż 7.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki. Od początku bardzo pozytywnie zaskoczył mnie sam styl pisania. Książkę czyta się niesamowicie szybko i przyjemnie.

Główną rolę w historii odgrywa oczywiście uczucie, które pojawią się między Neve i Cameronem. Fabuła jest pełna akcji, czasami odnosiłam jednak wrażenie, że wszystko dzieje się za szybko, nie mogłam nadążyć za...

Styl pisania tragiczny. Miałam wrażenie, że pisała to jakaś piętnastoletnia amatorka.

Pierwszy raz mam styczność z tą autorką, lecz wiem już że się lubimy.

Czytając Zabójczą grę na samym początku zastanawiałam się czego się najadła autorka :D

Lecz kiedy wczytywałam się w książkę coraz bardziej zaczęłam się wkręcać w fabułę.

Neve która nie świadomie wdepnęła w nie odpowiednią relacje na własnej skórze zaczyna odczuwać skutki uboczne.
Zdrada z...

Zawsze podchodzę do czytania z czystym umysłem bo nigdy nie wiadomo co nam się trafi, a może być różnie jak sami wiecie.
Nie zwlekajmy, przybliżę wam trochę tą pozycję. W książce główną bohaterką jest Neve, młoda dziewczyna, która uczciwie pracuje w markecie, ma jakieś marzenia, faceta z którym jest od lat, i no właśnie co tu poszło wobec tego nie tak? Otóż Neve przyłapuje...

• 2021
  • 2020