Miłosny Blef

Okładka książki Miłosny Blef
D. B. Foryś Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Miłosna Gra (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Miłosna Gra (tom 1)
NieZwykłe
2020-10-21
2020-10-21
romans erotyka obyczajowe miłość

Okładka książki Miłość w czasach rozkładu D. B. Foryś, Marcin Halski
Ocena 5,7
Miłość w czasa... D. B. Foryś, Marcin...
Okładka książki Pikantne święta D. B. Foryś, Katarzyna Rzepecka
Ocena 6,8
Pikantne święta D. B. Foryś, Katarz...
Okładka książki Własna ścieżka - Antologia Samowydawców. Tom 1 Izabella Agaczewska, Adrianna Biełowiec, Maks Dieter, D. B. Foryś, Kamila Goszczyńska, Agata Kasiak, Paweł Kolarzyk, Janusz Muzyczyszyn, Irena Omegard, Franciszek Piątkowski, Alicja Podgrodzka, Izabela Redesiuk, Mateusz Rogalski, Karolina Salwowska, Michał Wójcik, Kamil Zinczuk
Ocena 7,9
Własna ścieżka... Izabella Agaczewska...

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Bardzo wciągająca historia z wątkiem hate-love, co nie będę ukrywać bardzo lubię. Ale to nie był zwykły romans z przewidywalnym zakończeniem o nie!!! To było coś po czym musiałam szczękę zbierać z podłogi. Po zakończeniu musiałam wziąść drugą część i dowiedzieć się jak potoczyły się dalsze losy bohaterów. Czy polecam tą książkę? Oczywiście że tak !!! Ale upewnijcie się czy macie drugą część w zasięgu ręki.

Dwójka młodych ludzi poznaje się w szpitalnej sali, oboje chorują i walczą o zdrowe jutro, marzenia i życie. Co się miedzy nimi wydarzy, co Was zaskoczy na koniec I tomu musicie sami sprawdzić bo mi szczęka opadła że można tak historię opisać. @dbforys ma fajne, lekkie pióro. Polecam

Nudne, długie opisy. Nic mnie w tej opowieści nie wciągnęło. Jednak końcówka to było takie wtf 🙄

No, coś innego. Zaskakujące zakończenie. Szkoda, że między początkiem i końcem było dosyć nudno, bo nie działo się nic zaskakującego, sama sielanka. Ogólnie na plus. Coś mnie w końcu zaskoczyło.

Lekka i przyjemna lektura z ciekawym zakończeniem ;)

Lekka i przyjemna lektura z ciekawym zakończeniem ;)

Recenzja
Autor: D. B. Foryś - strona autorska
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Seria: Miłosna gra. Tom 1
Zamów: Miłosny blef. Miłosna gra. Tom 1 - Foryś D.B. | Ebook Sklep EMPIK.COM

Hela – Jest zadziorną kobietką, która pracuje jako programistka i boryka się z wrodzoną wadą serca. W dniu swoich urodzin trafia do szpitala, gdzie poznaje Kubę.
Kuba – przystojniak, do którego wzdycha żeńska część szpitala. Pilot i strażak w jednym, do tego dobrze zbudowany z poczuciem humoru.
Postacie Autorka prowadzi w świetny sposób i nie da się ich nie pokochać. Ich cięty język doprowadzi nas do łez ze śmiechu. Czytając Miłosny blef, przeżyjemy wiele uczuć, od śmiechu po smutek. Scen uniesień, jak przystało na romans, też nie zabraknie, które napisane są w smaczny sposób, ale powodując także rumieńce na twarzy czytelnika. Książka zawiera wszystkie cechy, dla których sięgam po tego typu literaturę. Jest lekko napisana, szybko się czyta i skutecznie odcina od świata, bo zaczniesz czytać i przepadasz, bo natychmiast musisz ją skończyć. Miłosny blef jest powieścią prowadzoną nieschematycznie, za co dokładam kolejny plus Autorce oraz za pomysł z fabułą w szpitalu, bo poprowadziła ją w bardzo ciekawy sposób, pokazując, że nawet z taką ciężką chorobą, jaką jest wrodzona wada serca, nie należy się poddawać. Lekkość w słowie widać już od pierwszych stron i książkę czyta się w mig, na szczęście mam drugi tom, za który od razu się biorę, bo ciekawość zjada, co będzie działo się w dalszych losach Kuby i Heli!
Jednym słowem ta książka jest petarda, a zakończenie wbije Was w fotel i takiego obrotu na pewno nikt się nie będzie spodziewał.
#book #ksiażka #miłosnyblef #miłosnagra #d.b.foryś #czytamlegalnie #booklovers #niezwykłe

Recenzja
Autor: D. B. Foryś - strona autorska
Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe
Seria: Miłosna gra. Tom 1
Zamów: Miłosny blef. Miłosna gra. Tom 1 - Foryś D.B. | Ebook Sklep EMPIK.COM

Kuba – przystojniak, do...

Historia bardzo naiwna. W treści dużo merytorycznych błędów wynikających z braku znajomości autorkibo funkcjonowaniu szpitali jak i schorzeń o których pisze. Końcówka już totalnie położona na łopatki, zamiast na siłę tworzyć happy end lepiej by było zrobić zapowiedź do kolejnej części - tyle, że ja bym po nią nie sięga napotkawszy się na ogromną ilość mylących informacji w tej.

Recenzja 39/2021
Tytuł: „Miłosny blef”
Autor: D. B. Foryś
Seria: „Miłosna gra”
Wydawnictwo: NieZwykłe

Po lekturze „Mrocznej pokusy” obiecałam sobie, że nadrobię poprzednie powieści spod pióra tej autorki, która ma na swoim koncie już kilka pozycji. Bez wahania sięgnęłam po „Miłosny blef”, który zebrał sporo pozytywnych recenzji. Co w niej znajdziemy?
Hela pracuje jako programistka. To młoda ambitna kobieta, która boryka się z wrodzoną wadą serce. W dniu swoich urodzin trafia na ostry dyżur. Tam poznaje Kubę. Młodego strażaka i pilota, który od razu wpada jej w oko. Niestety młody mężczyzna to bawidamek, do którego wzdycha połowa szpitala, a Hela nie ma zamiaru stać się jego kolejną zdobyczą. Dodatkowo cięty język mężczyzny i jego pewność siebie działa na dziewczynę jak płachta na byka. Skazani na siebie, nawiązują znajomość, zaczynają się bliżej poznawać, co z tego wyniknie?
Ta książka jest na prawdę świetna. Długo nie mogłam się za nią zabrać a teraz żałuję, że nie przeczytałam jej wcześniej. Początkowa niechęć między bohaterami, przeradza się w wzajemne przyciąganie. Krok po kroku ich relacja zmienia się i przechodzi na zupełnie inny poziom. Autorka pisze w taki sposób, że bez trudu wczuwamy się w emocje bohaterów, obserwujemy, jak otwierają się na siebie. Autorka serwuje nam tu niemałą karuzelę – główna bohaterka żyje z dnia na dzień, stara się nie planować niczego, bo nie wie co przyniesie nowy dzień, boi się zaangażowania. Kuba, który chce spróbować być właśnie z nią. Oboje trochę z innych światów, mają inne oczekiwania czy ten związek ma szansę na przetrwanie? Bardzo mi się podoba, że bohaterowie nie są idealni – Hela, która zmaga się z śmiertelną chorobą, Kuba, który musi mieć dializy – dzięki temu oboje są bardziej ludzcy i bliżsi zwykłemu czytelnikowi. Sceny pożądania i zbliżeń między tą dwójką napisane ze smakiem, zabawne dialogi i fabuła, po której do końca nie wiemy czego się spodziewać. Autorka wręcz poraziła mnie zakończeniem, którego się nie spodziewałam. Zachęcam Was do sięgnięcia po tę serię a ja już w planach mam lekturę „Miłosnej Iluzji”

Recenzja 39/2021
Tytuł: „Miłosny blef”
Autor: D. B. Foryś
Seria: „Miłosna gra”
Wydawnictwo: NieZwykłe

Hela pracuje jako...

Na serio nie spodziewałam się takiej końcówki!

Na serio nie spodziewałam się takiej końcówki!

Wielki plus za chorobowy wątek.
"lecz, gdyż, dlatego, ponieważ, która, który, które i końcówka -jąc" - non stop.
Wysłuchałam do połowy i żałuję każdej straconej minuty - akcja jak w książce telefonicznej, tylko bohaterów połowę mniej. Nic, kompletnie nic się nie dzieje.

Wielki plus za chorobowy wątek.