Aniołek z różkami

Okładka książki Aniołek z różkami Caroline Angel
Okładka książki Aniołek z różkami
Caroline Angel Wydawnictwo: Editio Cykl: Rówieśniczki (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Rówieśniczki (tom 2)
Editio
2023-08-22
2023-08-22

Ayla Deroy w jednej chwili straciła prawie wszystko, łącznie z własnym życiem... W chwili kiedy zdradzał ją narzeczony, co widziała na własne oczy, została postrzelona. Na szczęście, albo i jej nieszczęście po ostatnich wydarzeniach Ayla przeżyła. Gdy tylko doszła do siebie postanowiła wyjechać jak najdalej, aby nie patrzeć na rosnący owoc romansu siostry z jej byłym już narzeczonym... W trakcie podróży na drodze dziewczyny staje tajemniczy mężczyzna, którego później spotyka na każdym kroku...

Edytuj

Czy Ayla poradzi sobie z przeszłością by zacząć nowe życie? Kim jest tajemniczy mężczyzna?

"Aniołek z różkami" to kolejna część mafijnej przygody. Znajdziemy tutaj bohaterów z poprzedniej książki "Rówieśniczka Diabła", ale fabuła toczy się wokół nowej bohaterki Ayli Deroy. Historia jest równie wciągająca jak poprzednia. Choć jest to kontynuacja myślę, że spokojnie tę książkę można czytać bez znajomości poprzedniej części, chociaż zachęcam do poznania obydwu 😁 Przyznam, że miałam czas kiedy "przejadły" mi się romanse mafijne, ale dzięki @carolineangel_autor_ apetyt mi powrócił także czekam na kolejne 😉

#współpracareklamowa

"Aniołek z różkami" Karolina Kołbuc vel. Caroline Angel
Wydawnictwo: Editio Red
Premiera: 22.o8.2o23

Ayla Deroy to młoda dziewczyna, policjantka. Jednego dnia jej świat się zawalił. Nie dość, że przyłapała swojego narzeczonego na zdradzie z jej siostrą to jeszcze nasłany na nią bandyta wymierza w jej kierunku 8 strzałów. Młoda kobieta cudem uchodzi z życiem. Po rekonwalescencji postanawia zakończyć pewien rozdział swojego życia i zacząć wszystko od nowa. Z dala od rodziny i niemiłych wspomnień.

Wyjeżdża na Alaskę i już na lotnisko w Seattle poznaje przystojnego tajemniczego mężczyznę. Wydaje się również niebezpieczny. Jak się później okazuje przyczynia się on do zniknięcia jej walizek i tylko on może pomóc jej je odzyskać.

Czy Ayla zacznie nowe życie na Alasce? Kim jest tajemniczy mężczyzna? Czy kobieta słusznie podejrzewa, że z tym mężczyzna może wiązać się niebezpieczeństwo?

"Aniolek z różkami" to druga część mafijnej sagi. Niestety dowiedziałam się o tym dopiero po zaczęciu czytania. Nie jest to jednak bezpośrednia kontynuacja więc brak znajomości nie przeszkadzał mi w zrozumieniu fabuły.

"Aniołek z różkami" to trzymająca w napięciu akcja. Zaskakujące zwroty i silni bohaterowie. Ayla to była policjanta, której świat zawalił się na głowę. Potrzebowała spokoju i ciszy dlatego postanowiła wyjechać aż na Alaskę. Jednak nie zawsze można uciec od przeszłości.

Poznany podczas podróży tajemniczy mężczyzna jednocześnie irytował i interesował Ayle. Od początku biła od niego aura niebezpieczeństwa i nadawała bohaterowi pazura.

Relacja pomiędzy bohaterami początkowo nie przebiegała w miłej atmosferze.
Bailey od początku nie przypada Ayly do gustu. Pomimo iż jest nieziemsko przystojny również jest zbyt pewny siebie i arogancki. Ciągle irytował ją swoim zachowaniem. Bailey natomiast wytrwale dążył do osiągnięcia swojego celu, a była nim Ayla.

"Aniołek z różkami" to wciągająca książka. Napisana w ciekawy sposób, rozdziały są krótkie i każdy jest zatytułowany. Miło spędziłam czas podczas czytania tej książki. Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz książki do recenzji.

#współpracareklamowa

"Aniołek z różkami" Karolina Kołbuc vel. Caroline Angel
Wydawnictwo: Editio Red
Premiera: 22.o8.2o23

Lepiej żyć niebezpiecznie, niż umierać z nudów”

Ayla to była policjantka, która dosłownie wykiwała śmierć.
Gdy po zdradzie narzeczonego, zostaje postrzelona, cudem przeżyła. Jednak nadal czuje, że jest w niebezpieczeństwie.
Dziewczyna postanawia zaszyć się na Alasce i tam zacząć żyć normalnie.
Niestety normalność nie trwa długo, w niecodziennych okolicznościach Ayla traci bagaż a, z pomocą przychodzi jej tajemniczy nieznajomy.
Nos byłej policjantki podpowiada jej, że mężczyzna może być niebezpieczny i należy trzymać się od niego z daleka.
Jednak serce nie potrafi dogadać się z rozumem.

„Jesteś grzechem, którego chcę. Jestem diabłem, który nie boi się tego grzechu. Chcę Cię zdobyć i zdobędę”.

Czy życie Ayli jest nadal zagrożone?
Kim jest tajemniczy nieznajomy?

“Aniołek z różkami” ach jak ja lubię takie historie. Lekkie, trzymające w napięciu i czytające się dosłownie same.
Autorka ma niezwykle przyjemny styl pisania, potrafi porwać czytelnika i zapewnić emocje.
Historia pełna tajemnic, intryg, mafijnych porachunków, walki o siebie, ciężkich wyborów, ciętych ripost, pożądania oraz zaskakujących zwrotów akcji.
Tu nie ma co się za bardzo rozpisywać z opinią, trzeba przeczytać i samemu wyrobić sobie zdanie.
Autorka pokazuje nam, że cios w plecy często przychodzi ze strony, z której byśmy się nawet nie spodziewali.
Polecam kochani, ja uwielbiam tę książkę i cieszę się, że miałam przyjemność ja przeczytać.

Lepiej żyć niebezpiecznie, niż umierać z nudów”

Ayla to była policjantka, która dosłownie wykiwała śmierć.
Dziewczyna postanawia zaszyć się na Alasce i tam zacząć żyć normalnie.

Na półkach: , , , , , ,

Karolina Kołbuc znana jako Caroline Angel ma na koncie same dobre książki, od których nie sposób się oderwać. Praktycznie każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie - romans, młodzieżówka, a może mafia? Wszystko to napisane ze smakiem, zaskakującymi zwrotami akcji i ciekawą fabułą.

"Aniołek z różkami" to druga część mafijnej sagi, w której główne skrzypce tym razem odgrywa była policjantka Ayla oraz niebezpieczny facet o imieniu Bailey.

Ayla była policjantką, ale walka z mafią niemal doprowadziła do jej śmierci. Została kilkukrotnie postrzelona, jej narzeczony zdradził ją z jej siostrą, w dodatku musi udawać martwą, bo wciąż ktoś czyha na jej życie. Dziewczyna postanawia uciec na Alaskę, ale od samego początku towarzyszą jej problemy. Okazuje się, że jedynie pewien przystojny mężczyzna poznany na lotnisku, będzie w stanie jej pomóc. Szkoda tylko, że instynkt podpowiada jej, że ten facet jest bardzo niebezpieczny.

Ayla i Bailey to mieszanka wybuchowa. Wydaje się, że kobieta jest odporna na jego wdzięki, ale on w cale się nie poddaje. Z ich relacji tryskała namiętność, a pożądanie seksualne można było wyczuć niemal z każdego rozdziału. Książka jest dosyć krótka, ale tyle się w niej dzieje, że nie można się od niej oderwać!

Autorka w tej powieści pokazuje, że czasem nie warto uciekać. Warto jednak stawić czoła przeszłości i rozwiązać ją raz na zawsze. W końcu ona i tak po nas przyjdzie... Bailey to bohater, który bardzo mnie zaciekawił już w "Równieśniczce diabła". Bardzo zafascynował mi tym, jak starał się ochronić Aylę. Był w stanie dowiedzieć się wszystkiego i zrobić na prawdę dużo, by pomóc osobie, która skradła jego serce.

Polecam! Kolejna powieść autorki, którą pokochałam!

Na samym początku wspomnę, że jest to kolejny tom cyklu i choć historia nie jest przedłużeniem, a kolejną inną, to jednak warto zapoznać się z poprzednią, oponieważ występują poprzedni bohaterowie. Nie zalecam czytania w odwrotnej kolejności gdyż tu znajdziemy spory spoilerek/wzmiankę/wspomnienie.
W tej pozycji poznajemy losy Ayli, której życie wywraca się do góry nogami dosłownie w moment. Podejmuję decyzję o zmianie życia i spotyka na swojej drodze przystojnego, jak się okazuje inteligentnego i zarazem bardzo niebezpiecznego mężczyznę "z łatką przygłupa".
Bailey ma w nosie stereotypy, ale wierzy w przeznaczenie i łatwo nie odpuszcza. Z połączenia tych dwóch mogła wyjść jedynie bomba.
Książka wciąga niesamowicie szybko, a rodziały są mega krótkie. W środku znajdziecie sporą dawkę humoru, mafijne porachunki i sceny pobudzające różne partie ciała.
Najlepszym jednak jest to, że do ostatnich stron akcja trzyma w napięciu. Radzę nie opuszczać gardy ;)
Ja osobiście bawiłam się wyśmienicie i serdecznie polecam.

W tej pozycji poznajemy losy Ayli, której życie wywraca się do góry nogami...

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Jedno popołudnie spowodowało że życie Ayly wywróciło się do góry nogami. Wracając z pracy marzyła tylko o odpoczynku i spokoju. Niestety okazało się że los miał co do niej inne plany. Bowiem nakryła w domu swojego narzeczonego w łóżku wraz ze swoją własną siostrą. I gdy już myślała że nic gorszego jej nie spotka na progu domu została postrzelona. Zamachowiec wystrzelił do niej 8 kul. Jako policjantka naraziła się wielu nieprzyjemnym typom. Po długiej rekonwalescencji kobieta postanawia wyprowadzić się z domu, zerwać kontakty z toksyczną rodziną oraz zacząć żyć na nowo. W tym celu kupuje mieszkanie oraz bilet lotniczy na Alaskę, gdzie zamierza zamieszkać już na stałe. Na lotnisku podczas przesiadki kobietę zaczepia wyjątkowo irytujący, nachalny oraz zbyt pewny siebie przystojniak, od którego według kobiety bije niebezpieczeństwo. A że wiemy że życie lubi płatać figle okazuje się że Bailey zmierza w tym samym kierunku.

Czy Ayly uda się zacząć nowy rozdział w swoim życiu? Jaki udział w tym będzie miał niebezpieczny przystojniak z lotniska? Czy Alaska okaże się jej nowym domem?

Muszę przyznać że pierwszej części nie czytałam jednak ta tak przypadła mi do gustu że zamierzam nadrobić zaległości 😉 Jest to książka o niezwykłej, silnej kobiecie, która mimo tego że jej świat w ciągu kilku minut rozpadł się podwójnie postanowiła się nie poddać I walczyć o siebie. Oj i ten jej cięty język. No po prostu uwielbiam takie pewne siebie i pyskate kobiety 😉😊 Nie zapomnijmy też o tajemniczym przystojniaku. Oj będzie się działo w tej książce i momentami będzie gorąco 🥵🥵🥵 Już nie mogę się doczekać kolejnych części 😊😉
Za egzemplarz do recenzji dziękuję bardzo wydawnictwu @editio.red 😘😘😘

#recenzja #książka #aniołekzróżkami #editiored #współpraca #współpracabarterowa #bedziegorąco #bedziesiedzialo #bookstagram #wciągająca #książkoholik #ksiakzowelove #czytanie #czytaniejestsexy #światrecenzentów

🔥🔥🔥RECENZJA 🔥🔥🔥

Aniołek z różkami to druga część cyklu Rówieśniczki pokazująca historię dziewczyny, która została skrzywdzona, a następnie postrzelona, cudem przeżyła i rozpoczęła nowe życie. Poznajemy także mężczyznę, który na zewnątrz wygląda jak diabeł, ale w głębi serca jest tytułowym Aniołem dla tych, których kocha. Oboje pochodzą z dwóch różnych światów. Ona walczyła z przestępcami, natomiast on sam żył w światku przestępczym.

Autorka w swojej powieści pokazała nam, że największe rany potrafią zadać nam bliskie osoby, które powinny być dla nas wsparciem, a się stają kimś zupełnie przeciwnym. Każda rana sprawia, że jesteśmy silniejsi i patrzymy na pewne sprawy inaczej, ale nigdy nie możemy zabierać sobie szansy na szczęście.

Ukazuje również ogromną walkę pomiędzy sercem a rozumem. Jak się mówi, kto się czubi, ten się lubi, tak właśnie jest z naszymi bohaterami. Oboje sobie dogryzają i nie chcą przyznać przed sobą, że coś ich ciągnie ku sobie.

Książka pełna tajemnic, intryg, niebezpieczeństwa, ryzyka, adrenaliny, mafijnych porachunków, walki o siebie, ciężkich wyborów, ciętych ripost, pożądania oraz zaskakujących zwrotów akcji.

Zdecydowanie ten tom spodobał mi się zdecydowanie bardziej, od poprzedniego. Jest to powieść z tych miłych lekkich i przyjemnych dla relaksu, żeby spędzić z nią miło jesienny wieczór.

Całość opinii na blogu Świat książkowy Mali 💙

Ayla Deroy po traumatycznych przeżyciach ucieka z Austin do Anchorage. Ma nadzieję że tu odnajdzie szczęście i zapomni o tym co ją spotkało. W dniu w którym nakryła narzeczonego na zabawianiu się z własną siostrą a następnie została postrzelona osiem razy był znaczący w jej życiu. Cudem ocalała. Zastanawiające jest że napastnik pomimo oddania tak wielu strzałów nie zabił kobiety. Może tak naprawdę chciał ją chronić?  Czy Mohammed Wilder wydając wyrok na ścigająca go policjantkę specjalnie posłał strzelca który nie trafił?
Kiedy kobieta wyszła ze szpitala jedyne czego zapragnęła to izolacja od rodziny która według niej jest najgorszym co ma. Postanawia wyjechać najdalej jak się da i zacząć od nowa. Podróż nie jest łatwa. Wpada w oko samemu diabłu Baileyowi Payette który od pierwszego spojrzenia na nią stawia Ayle za cel do zdobycia. I tu schodki się zaczynają bo była policjantka nie należy do łatwych. Na dodatek zabiera jej wszystkie rzeczy licząc na randkę w zamian. Czy tym posunięciem osiągnie upragniony cel?
Trafiając na Alaskę Ayla liczy na spokój i harmonię. Jednak nic bardziej mylnego. Mężczyzna nie daje jej spokoju i zrobi wszystko by zwrócić na siebie jej uwagę. Instynkt policjantki podpowiada jej ze mężczyzna mimo iz jest nieziemsko przystojny stoi po drugiej stronie barykady, a interesy jakie prowadzi w dużej mierze nie są legalne.
Czy mu się uda? Czy pani policjant stanie wbrew zasadom w jakie wierzyła i zaufa gangsterom, degeneratom i odnajdzie się będąc po drugiej stronie barykady?
Autorka stworzyła rewelacyjną powieść. Książka wciągnęła mnie od pierwszej strony Niesamowita lekkość oraz pomysł na fabułę to strzał w dziesiątkę. Mamy tu dwa silne charaktery które nie odpuszczą póki nie osiągną zamierzonego celu. Kobieta pracując w policji gardziła światem przestępców łapiąc ich i osadzając. Tym razem jeden z mafiosów stara się o jej względy. Aj dzieje się dzieje. .. Znajdziemy tu również cięty język, świetne riposty, mafijne porachunki oraz miłość. Jeśli lubicie silne i pyskate babeczki które wiedzą kiedy posłać parę lepszych każdemu kto stanie na ich drodze to musicie koniecznie przeczytać tą książkę.  Ja miałam niezły ubaw czytając

Bardzo lekka historia. Taka trochę z przymrużeniem oka, ale idealna na odstresowanie się po ciężkim dniu:)

Fajna, momentami śmieszna i szybko sie czyta. Polecam

Fajna, momentami śmieszna i szybko sie czyta. Polecam

• Patronat
  • Wattpad
  • Nuda

Dodaj cytat z książki Aniołek z różkami