Zrozumieć boks

wydano nakładem autora
Hubert Kęska Zrozumieć boks
sport
Hubert Kęska Zrozumieć boks

Książka to seria wywiadów z osobami ze środowiska bokserskiego. Pokazuje w jaki sposób działa boks i bynajmniej nie jest to tylko sportowa realizacja.
Dla fanów boksu must-have.

Wersja skrócona: to jest najlepsza książka o polskim boksie w nowej erze - od 1989 roku. Jestem też przekonany, że jest to najbardziej wartościowa pozycja polskojęzyczna o boksie w ogóle, ponieważ wychodzi daleko poza czystą rozrywkę.

Wiem, że brzmi to wszystko bardzo dumnie. Dodam jednak, że mam porównanie, bo moimi lekturami po-szkolnymi były książki Aleksandra Rekszy,...

Na półkach: , , , , ,

Świetna pozycja, która ma wszelkie predyspozycje by stać się białym krukiem, na dość skromnym, polskim rynku książek o boksie. Choć szermierką na pięści interesuję się nie od dziś, to o niektórych historiach jak dotąd nie słyszałem. Hubert Kęska ma ten talent - potrafi otworzyć rozmówcę, dotrzeć do jego prawdziwej osobowości. W świecie boksu nie zawsze jest to takie...

• Boks
  • Sport