Dokończona lekcja muzyki

Wydawnictwo Kobiece
2019-12-01
2019-12-01
15 min.

Mikro opowiadanie. Czytało się bardzo płynnie i przyjemnie i na pewno skusiłabym się na dłuższą formę. Treść bez szału, w sumie nie zdążyłam tego poczuć.

Bardzo słabe to raczej opowiadanko a nie opowiadanie, w którym tak naprawdę nic nie ma po za tym , że dziewczyna chciała chłopaka i go sobie wzięła. Szkoda na to czasu.

Nie polecam 😵

Nie polecam 😵

Bardzo słabe, stereotypy. Jestem zadziwiona, że tak banalna historyjka może zachwycać. :(

" Dokończona lekcja muzyki"
@calla_oneroomflat od @wydawnictwo.kobiece

Krótka historia dwójki przyjaciół z liceum.
Romans na jedną noc. 💏

Julia byla inteligentna i blyskotliwa, pelna uroku szefowa działu marketingu, która z łatwością pokonywala męska konkurencję, pnac się po kolejnych szczeblach kariery.
Piotr, przystojny kumpel z czasów liceum, z którym wypadala w wolne weekendy na piwo. Obiekt pożądania i żądzy Julii. " Tak naprawdę nic ich nigdy nie łączyło, nie byli w sobie zakochani, nie było między nimi miłości ani rozmyślania, co by się stało, gdyby byli razem. "

Piętnaście lat po maturze, bal absolwentów i ich spotkanie ... Ona na każdym kroku wodzila za nim wzrokiem, zalotnie się uśmiechała... On spojrzał na nią tylko raz, swoim poważnym spojrzeniem, jakby nie chciał zdradzić,że coś ich łączy. Obydwoje czuli do siebie wzajemne pożądanie.
Po skończonym przemówieniu przez Dyrektora, Piotr delikatnie dotknął łokcia Julii, dając jej znak by poszła za nim. Niezauważeni wyszli z auli i udali się do sali muzycznej... Gorąca scena pożądania.. Emocje, których wcześniej nie zaznala... Nigdy nie czuła tak wielkiego pożądania. Nie umiała kontrolować tej rozkoszy.

I tutaj się kończy historia, fabuła dość krótka, ale chętnie bym przeczytała jej ciag dalszy 😉😁

" Dokończona lekcja muzyki"
@calla_oneroomflat od @wydawnictwo.kobiece

Krótka historia dwójki przyjaciół z liceum.
Romans na jedną noc. 💏

Piotr, przystojny kumpel z czasów liceum, z którym wypadala w wolne...

Trafiłam na to przypadkiem na Woblinku do pobrania za darmo i stwierdziłam, że warto zerknąć. W zasadzie nie wiem co mnie podkusiło bo to nie jest mój typ. Takie opowiadanko. Jakby ktoś to przerobił na historię z dreszczykiem lub jakąś creepastę to bym była bardziej usatysfakcjonowana.

Ojej, ojej. Spodziewałam się czegoś więcej. Po tak rozbudowanym opisie, zahaczającym o prywatne życia bohaterów, o spotkanie dawnych znajomych, o długotrwałą rozłąkę... Naprawdę liczyłam na jakiś lekki dreszczyk emocji. Niestety, poczułam się jakby całe opowiadanie zostało na szybko napisane na kolanie.
Słabo :(

Słabo :(

Bohaterami są Julia - pełna uroku szefowa działu marketingu oraz Piotr, przystojny kumpel z czasów szkolnych, z którym wychodziła na piwo w wolne weekendy.... Miał w sobie to coś, co przyciągało Julię....
Po 15 latach od zakończenia szkoły, spotykają się na balu absolwentów.... Idealna okazja na spełnienie fantazji erotycznych w sali muzycznej...
I na tym fabuła się kończy... 🙊🙈

I na tym fabuła się...

Jejku szkoda że takie krótkie. Brawo za kreatywność dla mnie możesz.napiaac cała historię :-)

Szkoda, że to tylko taka króciutka historia. Zaintrygowała mnie ta historia.

Szkoda, że to tylko taka króciutka historia. Zaintrygowała mnie ta historia.

• Ebooki
  • Nie posiadam

Dodaj cytat z książki Dokończona lekcja muzyki