Gdy zapada cisza

Data 1. wydania:
2019-01-13
Katarzyna Agnieszka Dyrek

więcej Więcej

" Gdy zapada cisza" to pierwsza książka Marni Mann jaką miałam przyjemność przeczytać, sięgając po Nią mogło by się pomyśleć ", że to kolejny romans jakich wiele ".... Ale nic bardziej mylnego w tej historii jest drugie dno Autorka w prosty sposób tworząc dzieje bohaterów dozuje nam dużooo emocji i nie kiedy łzy.

Nie mogę Wam za dużo napisać o samych losach bohaterów żeby...

"Gdy zapada cisza" na pierwszy rzut oka wydaje się być płytkim romansem jakich wiele na rynku wydawniczym. Jednak po kilkunastu stronach lektury zamiast romansidła dostrzegłam w niej coś wartościowego. Ta historia ma głębie, przekazuje czytelnikowi masę emocji, ukazuje trudy życia i miłości, skłania do refleksji nad kruchością życia i ulotnymi miłościami.

Dwóch mężczyzn...

Książkę zakupiłam pod wpływem dobrych opinii. I powiem Wam, że okrutnie się zawiodłam, aż do ok. połowy książki.
Męczyła mnie główna bohaterka i opisy jej monotonii, sceny erotyczne jak z taniego romansu nie dodawały mi motywacji, by skończyć tę książkę.
Mimo wszystko zebrałam się w sobie i im dalej, tym było tylko lepiej, aż do zakończenia, które jest fenomenalne i...

Książka trzyma w napięciu od początku do końca. Nie można się od niej oderwać. Nie czytałam jeszcze takiej książki, gdzie inne obowiązki domowe zeszły na drugi plan, bo muszę ją dokończyć. Przez całą historię człowiek się zastanawia, jaki będzie koniec. A koniec zaskakuje. Naprawdę polecam. Daje 10!

Rewelacyjna! Najlepsza książka jaką czytałam, od pierwszych stron pobudzała moje emocje.
Przy żadnej książce tyle (o ile w ogóle?) i aż tak nie ryczałam!
Koniecznie trzeba po nią sięgnąć, by poczuć te emocje.
Długo nie mogłam się po niej pozbierać, był niedosyt, że tak się potoczyła ta historia (z jednej strony świetnie, ale z tyłu głowy było "dlaczego?"). Kto przeczyta,...

Czy można kochać dwóch mężczyzn jednocześnie? Czy wydarzenia z przeszłości mają wpływ na naszą teraźniejszość? Jak poradzić sobie z tym wszystkim, co nas osacza?

Rozumiem, dlaczego ta książka może tak bardzo się podobać. Wzbudza emocje i wyciska łzy, choć wcale nie zaskakuje głównym zwrotem wydarzeń. Jak dla mnie już od samego początku mogłoby zostać powiedziane, że...

Nie zdarza sie często, abym tak wysoko oceniała książkę, ale ta historia zasługuje na każdą gwiazdkę którą ode mnie otrzymała.
Książka opisana jest z perspektywy trzech osób. Alix przedstawia nam jak wygląda jej dzień, praca, relacje z przyjaciółką, rutyna w domu. Historia, którą skrywa doprowadza do tego, ze nawet najprostsza rzecz już taką nie jest.
Dylan opisuje jak...

Zaciekawiona nieoczywista okladka, oraz opisem, sięgnęłam z płonną nadzieją, iz nie okaze sie banalnym romansem lecz czyms ciut ciekawszym.
Nie rozumiem jak kobiety moga czytać tylko romanse. Odmóżdżenie i znieksztalcenie rzeczywistości. O głównej bohaterce wiemy tylko, że jest piekna, o czym nieustannie zapewniaja ją jej mężczyźni, najwyraźniej tylko to w niej cenią. A...

Na półkach: , , , , ,

To było coś pięknego. Trójkąt który nim nie jest. Zdrada której nie ma. Lęk przed burzą która odzwierciedla chwile cierpienia. Historia która ściska serce i wyciska morze łez. Polecam..

Przyjemnie się czytało. Ciekawy styl. Kwestię Dylana rozszyfrowałam szybko, ale nie przeszkadzało mi to w odbiorze lektury.

• 2019
  • 2020
  • 2020
  • 2021
  • Romans

Dodaj cytat z książki Gdy zapada cisza