Na tropie magii

Maria Krasowska Wydawnictwo: Sine Qua Non Cykl: Wyspa X (tom 2) literatura młodzieżowa
Sine Qua Non
wyspa przygoda młodzież fantastyka magia czarodzieje
Wyspa X (tom 2)
literatura młodzieżowa
wyspa przygoda młodzież fantastyka magia czarodzieje

Wiem, jak wyświechtanym frazesem jest "polski Harry Potter" i używają go niejednokrotnie w naprawdę niewartych tego sprawach, ale ta książka z Harrym mi się kojarzy. Trójka bohaterów, szalone, magiczne przygody. Nie jest jednak wobec Harry'ego wtórna, ma własną magię, świat i zasady. Myślę, że jako nastolatka szalałabym za tą historią, a nawet jako trzydziestoletni starzec...

Młodziutka autorka ma całkiem ciekawe pomysły. Myślę, że za kilka lat może nas zaskoczyć, zwłaszcza że widać w jej książce zamiłowanie do podróży - a to zawsze rozwija.

Tak samo świetna jak pierwsza część. W siedem dni przeczytałam całą, choć z chęcią czytałabym jeszcze dłużej. Niesamowicie wciągająca fabuła. Polecam z całego serca :)

„Na tropie magii” to druga część przygód trójki bohaterów: dwunastoletniej Summer, dziesięcioletniej Lilly oraz trzynastoletniego Jacka którzy to dysponują niezwykłymi darami. Summer obdarzona jest mocą telekinezy, Lilly potrafi wpływać na emocje innych ludzi a Jack posiada zdolność teleportacji. Tym razem będą musieli odnaleźć mapę która to ma doprowadzić ich do uwolnienia...

Super książka 💕Naprawdę mega polecam❤️

• Nasze książki