Cud Detoksykacji - Podręcznik

Robert Morse Wydawnictwo: Raw Retreats Polska sp. z o.o. zdrowie, medycyna
The Detox Miracle Sourcebook. Raw Foods And Herbs For Complete Cellular Regeneration
Katarzyna Zajdel
Raw Retreats Polska sp. z o.o.
Zdrowie Oczyszczanie detox dieta
zdrowie, medycyna
Katarzyna Zajdel
Zdrowie Oczyszczanie detox dieta

Książka jest wspaniała, to moja biblia czytam ją już drugi raz zapamiętując jak najwięcej i jak najwięcej porad wprowadzając w życie ❤️

Ta książka odmieniła moje życie, spowodowała otwarcie się na ludzi, poprawiała spojrzenie na świat inną świadomością.
Pozwala mi na nowo odkryć boga w sobie. Którego się kiedyś bardzo mocno wyparłem.

Książka super, mnóstwo przydatnej wiedzy,

Wspaniala ksiazka ktora polecam wszystkim tym ktorzy chca wziasc wlasnie Zdrowie w Swoje Rece❤Ogrom wiedzy jak mozna w naturalny sposob sobie pomoc i zaczac zdrowiec.❤

Bardzo wartościowa pozycja, ta książka może zmienić całe życie. Dieta i wiara w uzdrowienie czyni cuda. Zawsze można spróbować metod alternatywnych, które są czasem lepsze niż tradycyjne metody leczenia. Trzeba zaufać sobie i wziąć życie w swoje ręce. Warto przeczytać i warto zmienić swoje przyzwyczajenia.

Wspaniała książka, z oszałamiającym zakresem wiedzy. Pomoże każdemu który szuka swojej ścieżki do zdrowia.

• Zdrowie

Dodaj cytat z książki Cud Detoksykacji - Podręcznik