DMSO. Naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy

Okładka książki DMSO. Naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy Hartmut Fischer
Okładka książki DMSO. Naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy
Hartmut Fischer Wydawnictwo: Vital zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Das DMSO - Handbuch: Verborgenes Heilwissen aus der Natur
Vital
2017-01-01
2017-01-01
Katarzyna Jurczak
DMSO zdrowie medycyna alternatywna naturoterapia

Dość wyczerpujące kompendium wiedzy w temacie stosowania specyfiku, którym dotychczas leczono wojsko i sportowców. Środek pozyskiwany z drewna wykazuje liczne i dobroczynne oddziaływanie na ludzki organizm. Spektrum oddziaływania jest bardzo szerokie począwszy od hamowania stanów zapalnych wszelakiego rodzaju, na terapiach nowotworowych skończywszy. Działa lepiej niż najdroższe leki przy czym jest od nich o wiele tańszy, i w przeciwieństwie do leków nie wykazuje skutków ubocznych.

Przetestowwne na sobie i działa. Polecam każdemu nie tylko książkę. Warto się z tym specyfikiem bliżej zapoznać.

DMSO jako środek jest świetną substancją, w przeciwieństwie do książki, która go opisuje. Nie wiem do kogo może być skierowana bo zebrane są w niej wszelkie choroby i dopisane jest do nich przykładowe leczenie. Dla zwykłego zjadacza chleba nie polecam.

Książka dość szczegółowo opisująca właściwości oraz praktyczne sposoby zastosowania DMSO. Ponadto, publikacja jest wzbogacona również o refleksje autora odnośnie aktualnej sytuacji w medycznym świecie zdominowanym przez koncerny farmaceutyczne, które utrudniają dostęp do pewnych substancji leczniczych (m.in. DMSO).

Książka świetna bo o rewelacyjnym środku przeciwzapalnym. Już w trakcie czytania zacząłem testować dmso na znajomych i rodzinie nie wykluczając siebie. Na pozytywne efekty nie trzeba długo czekać. Oczywiście w Internecie każdy może wyszukać informacje odnośnie dawkowania i chorób, na które dmso pomaga i/lub leczy jednak nie ma to jak wiedza zdobyta u źródla u osoby, która specjalizuje się w leczeniu ludzi dmso. Zdecydowanie polecam.

• Zdrowie
  • Rok 2016