Reprezentacyjna funkcja zarządu spółki kapitałowej

Zbigniew Kuniewicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego
Prawo Prawo gospodarcze Spółki kapitałowe
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Prawo Prawo gospodarcze Spółki kapitałowe
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Prawo kontraktów Zbigniew Kuniewicz, Dorota Sokołowska
0,0
Prawo kontraktów Zbigniew Kuniewicz,...
Okładka książki Związki partnerskie. Debata na temat projektowanych zmian prawnych Marek Andrzejewski, Janusz Gajda, Małgorzata Greßler, Joanna Haberko, Piotr Kasprzyk, Zdzisław Kroplewski, Zbigniew Kuniewicz, Jacek Leoński, Piotr Mostowik, Andrzej Mączyński, Paulina Pilch, Tadeusz Smyczyński, Tomasz Sokołowski, Piotr Telusiewicz, Krzysztof Wojtkiewicz, Małgorzata Łączkowska
0,0
Związki partne... Marek Andrzejewski,...