Żyć Ewangelią. Biografia ks. Bronisława Bartkowskiego spowiednika Służebnicy Bożej Kunegundy

Ryszarda Donajska Wydawnictwo: Wydawnictwo Karmelitów Bosych biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Biografia religia
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biografia religia

Doskonała książka, która opowiada o życiorysie ks. Bartkowskiego, który był kierownikiem świeckiej karmelitanki Kunegundy Siwiec. Osoby, która tak wiele zrobiła dla Stryszawy i nie tylko. Potrzeba, aby poznać tą postać. Polka, karmelitanka, która jest kandydatką na ołtarze Kościoła katolickiego.
Polecam wszystkim, aby zapoznać się z jej historią, która jest bardzo aktualna.