Procesy dojrzewania i sprzyjające środowisko

Donald W. Winnicott Wydawnictwo: Imago nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The maturational processes and tge facilitating environment
Anna Czownicka
Imago
psychoanaliza dziecko rozwój dziecka
The maturational processes and tge facilitating environment
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Anna Czownicka
psychoanaliza dziecko rozwój dziecka

Przeczytałam ok. połowę zawartych w zbiorze wykładów. Robią rewelacyjne wrażenie. Napisane są przystępnym językiem, jednak sporo jest także fachowej terminologii, więc polecam sięgać po tę pozycję osobom, które płynnie poruszają się po pojęciach związanych z psychoanalizą.

• Terapia
  • Kiedyś zdobędę