Żywność dla dzieci

Anna Makowska Wydawnictwo: Doktor Ania Publishing poradniki dla rodziców
Doktor Ania Publishing
dziecko odżywianie zdrowe odżywianie zdrowie
poradniki dla rodziców
dziecko odżywianie zdrowe odżywianie zdrowie

Gdy zostaje się rodzicem, w pakiecie często otrzymuje się nielimitowany pakiet "dobrych rad" niemal w każdej dziedzinie począwszy od ciąży, poprzez poród, żywienie, ubiór i wychowanie. Zawsze ktoś wie lepiej, zawsze ktoś skomentuje, zawsze wokół sieje się fala krytyki bez względu na działanie.

Aby ufać sobie, warto sięgać do rzetelnych źródeł i aktualnych wytycznych w...

Jeżeli ktoś zna blogi o żywieniu dzieci i niemowląt np. Zuzi Anteckiej, nie odkryje w tej książce nowej planety, ale dla zupełnych nowicjuszy w temacie może być ona szokiem. Dla mnie stanowiła niejako listę sprawdzająca: co robię ok, co dalej mi nie wychodzi, mimo, że słuchając Doktor Ani wiem jakie grzechy popełniłam sama i funduje dzieciom.
Szkoda, że przykładów składow...

Przygotowując się do roli mamy "obładowalam" siebie i męża wieloma dziełami i publikacjami z tematyki parentingowej, aby jak najlepiej przygotować się na przyjście na świat naszego synka,jednak tę pozycję otrzymałam w prezencie od siostry i bardzo mi sie spodobała.
Książka napisana przez panią dr nauk farmaceutycznych oraz absolwentę dietetyki i planowania żywienia oraz...

• 2019
  • 2020
  • Poradnik
  • Przeczytane 2019
  • Przeczytane w 2019
  • 2021

Dodaj cytat z książki Żywność dla dzieci