Szkoda, że twoi rodzice nie przeczytali tej książki. A twoje dzieci docenią, że ją znasz

Philippa Perry Wydawnictwo: Agora poradniki dla rodziców
Janusz Ochab
Agora
poradniki dla rodziców
Janusz Ochab

Co jakiś czas "wpadałam" na tą książkę. To w Empiku, to na grupach czytelniczych. Ok, kolejny poradnik jak być rodzicem wyposażonym w super moce i pelerynę, żeby w locie ratować sytuację. Moze kiedyś przeczytam. Póki co pozycja 1235753 na liście "Do przeczytania".

"Na Ucho"...Weronika Wawrzkowicz (mam nadzieję, że forma bez Pani nie urazi) czyta fragmenty książek....

Jak przeszłość naszych rodziców wpływa na przyszłość naszych dzieci?

Dzieci nie mam, ale po przeczytaniu tej lektury już wiem, na co mogłabym zwrócić uwagę. I wiem też, co moi rodzice mogli zmienić te kilka lat temu, by moje dorosłe życie dziś mogło wyglądać trochę inaczej.

„Dziecko to jednostka, która jest częścią całego systemu. Oprócz bliskich relacji rodzinnych w tym...

Bardzo wartościowa książka dla osób, które zostały rodzicami, ale również dla tych, którzy nie posiadają potomstwa. Otwiera oczy na różne kwestie dotyczące własnego dzieciństwa oraz daje wskazówki, jak skorygować swoje zachowanie. Bardzo polecam

Znakomita.

• Psychologia
  • Czytaj z Zosią, Parentingowe
  • Wyzwanie 2020
  • Z polecenia do kupienia ...
  • NIEMOWLAK
  • Psyche