ROZWIŃ ZWIŃ

literatura obyczajowa, romans
Filia
2019-09-18
2019-09-18

Okładka książki Siedem życzeń Liliana Fabisińska, Ałbena Grabowska, Małgorzata Kalicińska, Agnieszka Krawczyk, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz
Ocena 8,8
Siedem życzeń Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Czułe podróże Liliana Fabisińska, Magdalena Majcher, Natasza Socha, Joanna Szarańska, Magdalena Wala, Edyta Świętek
Ocena 6,6
Czułe podróże Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Schronisko niechcianych żon Liliana Fabisińska, Natasza Socha
Ocena 6,8
Schronisko nie... Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Księgarenka przy ulicy Wiśniowej Liliana Fabisińska, Gabriela Gargaś, Agnieszka Krawczyk, Remigiusz Mróz, Marta Obuch, Alek Rogoziński, Magdalena Witkiewicz
Ocena 7,3
Księgarenka pr... Liliana Fabisińska,...

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Portret kobiety naiwnej

Link do recenzji

6143 104 26

Poczatek ksiazki byl tak nieciekawy, ze mialam do niej kilka podejsc. Potem niesamowicie mnie wciagnela polecam🙏🏼

Do połowy trochę nudziła. Już myślałam, że to zwykłe romansidło. Ale od połowy nie mogłam się oderwać od stron książki. Ciągle mnie ciekawiło co będzie dalej i jak się skończy. Polecam, tylko trzeba przebrnąć przez początek.

Kurczę...jakoś mała realna ta książka..
Na miejscu Kingi znalazłabym sto sposobów, by wyrwać się od swojego psychopatycznego męża. A to co zrobiła na koniec profesor Dębska ? 🤦
Jakoś nie za specjalnie "Obok niej" przypadła mi do gustu.

Na półkach: , , , ,

Fantastyczna książka! Wzięłam z półki, żeby przeczytać i przekazać w następne ręce, ale nie oddam jej nikomu. Staje obok innych ulubionych książek.
Polecam i dziękuję autorce za stworzenie tak cudownego dzieła!

Kolejny przykład niezwykle głupiej i naiwnej babie, myślącej tylko o jednej rzeczy.....bez względu na konsekwencje...

Trochę trudno mi ocenić tę książkę: jako literaturę obyczajową? Romans? Thriller? No bo tak: pierwsza część bardzo obyczajowa, rozbierana (choć pojawiają się fragmenty z więzienia), a druga to już totalny odjazd: zagadka do rozwiązania, strach, przemoc. Ogólnie rzecz biorąc całkiem niezła pozycja, ale po początku spodziewałam się czegoś zupełnie innego.

Główną bohaterką...

naprawdę dobra książka, trochę romansu, trochę szarej rzeczywistości a w tle zagadka do rozwiązania. Polecam!

Na początku książka trochę nudna romas z kolegą z dawnych lat miłosne uniesienia jednocześnie drugie życie w domu z rodziną książka rozkręca w połowie i zaczyna trzymać w napięciu bo nie wiadomo co się zaraz stanie

Czy to jest tak, że najczęściej kobieta koło czterdziestki zaczyna odczuwać, że chce więcej, albo inaczej? Kinga ma na pierwszy rzut oka wszystko- męża- może nie najbardziej „naj”, ale ogólnie ok., piętnastoletnią córkę, nienajgorszą pracę. Jej życie obraca się wokół dziecka, małżonka i obowiązków domowych. Taki „uśredniony standard”.

Pewnego dnia spotyka swojego dawnego...

Bardzo ciężko jednoznacznie ocenić tę książkę.
Jest podzielona na 4 części. Pierwsza - to taka przyjemna historyjka. Druga - nie wiem o czym, bo większość przeskoczyłam, nudna i niepotrzebnie rozciągnięta. Trzecia - nadal jest trochę nudno, ale coś dziwnego zaczyna się dziać... na tyle, że jednak człowiek przy niej zostaje, chociaż raczej z konieczności. Czwarta - tu już...

• 2020
  • 2019
  • 2020
  • 2021
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Obok niej