Okładka książki Grudziądzki galop : wspomnienia ze Szkoły Podchorążych Rezerwy Kawalerii 1932-1933
Antoni Kamiński Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Seria: Źródła i monografie biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Źródła i monografie
Towarzystwo Naukowe Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
2011-01-01
2011-01-01

więcej Więcej

Książka dla miłośników kawalerii. Pierwodruk wspomnień ukazał się w 1971 r. w znanym periodyku: "Przegląd Kawalerii i Broni Pancernej". Polecam uwadze, zwłaszcza w chwili gorszego nastroju. Okraszona szczyptą dobrego humoru, na pewno go poprawi.
Mała próbka... Słowa wachmistrza do autora: "Gdybyście, wy, Kamiński, byli taki wysoki, jak jesteście głupi to moglibyście klęcząc...