Star Wars Komiks 4/2019 Star Wars – Kapitan Phasma.

Ben AckerBen Blacker Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Star Wars Komiks (tom 24) Seria: Kanon Star Wars fantastyka, fantasy, science fiction
Jacek Drewnowski, Katarzyna Nowakowska
Egmont Polska
Star Wars Komiks (tom 24)
fantastyka, fantasy, science fiction
Jacek Drewnowski, Katarzyna Nowakowska
Kanon Star Wars

Główny komiks był w sumie OK, pokazywał Phasmę jaką znamy z filmów, czyli surową i dbającą tylko o własną skórę co moim zdaniem jest w niej najlepsze. Drugi komiks o Poe był co najwyżej zwykłym przeciętniakiem, a trzeci (i ostatni) komiks, czyli Burze na Crait przypadł mi do gustu, aczkolwiek nie był to jakiś majstersztyk. Ode mnie 8/10.

Na bieżące wydanie dwumiesięcznika złożyły się trzy opowieści osadzone w różnych momentach tej wielowątkowej historii, jaką stały się przez lata "Gwiezdne wojny". Najważniejszym elementem jest oczywiście komiks poświęcony losom kapitan Phasmy - mogliśmy ją poznać w "Przebudzeniu Mocy". Rozpaliła wyobraźnie wielu fanów...

• Komiksy
  • 2019
  • Star Wars
  • Star Wars
  • Komiks
  • Nie posiadam
  • STAR WARS

Dodaj cytat z książki Star Wars Komiks 4/2019 Star Wars – Kapitan Phasma.