Kill Switch

Penelope Douglas Wydawnictwo: Independently published Cykl: Devil's Night (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781796451931
Devil’s Night New Adult & College Romance Romantic Suspense

„Life felt like hell, because we expected it to feel like heaven”

Nie wiem, czy to był zwykły błąd, czy Penelope specjalnie zaczęła serię od najmniej udanej książki, żeby później zasponsorować nam taką dawkę emocji w kolejnych częściach.

W Kill switch głównym bohaterem jest Damon. Wszyscy dobrze pamiętamy go z dwóch poprzednich części, gdzie nie zaskarbił sobie naszej...

1wsza część Corrupt była poprowadzona trochę chaotycznie. Nie wiadomo co w głowie tym chłopakom siedzi.Rika się miota. I Erikę polubiłam dopiero w Hideaway, tutaj nie do końca rozumiałam jej zachowanie. Pióro autorki jeszcze jakby się nie rozpisało.
2ga część Hideaway otwarła oczy na Kaia. O co mu chodziło i kim się stał. Powoli wprowadzając w świat przyjaciół, i co ta...

• Penelope Douglas
  • Romans