Wokół muzyki Feliksa Nowowiejskiego

Sylwia Burnicka-KalischewskaAlicja Delecka-Bury Wydawnictwo: Impuls muzyka
Impuls
muzyka
2019-06-01

Z recenzji wydawniczej: "Monografia wieloautorska "Wokół muzyki Feliksa Nowowiejskiego" pod redakcją Sylwii Burnickiej-Kalischewskiej i Alicji Deleckiej-Bury dokumentuje wyniki szeroko zakrojonych badań nad wybranymi elementami twórczości kompozytora. Autorzy w swoich tekstach analizują utwory Feliksa Nowowiejskiego pod względem budowy formalnej, omawiają ważkie treści...

Dodaj cytat z książki Wokół muzyki Feliksa Nowowiejskiego