Das Lächeln der Sterne

Roman
Nights in Rodanthe
literatura obyczajowa, romans
Susanne Höbel

Dobra, krótka książka z historią w historii. Jedyne co przeszkadzało mi w tej książce to to, że bohaterowie zakochali się w sobie za szybko. Poza tym aspektem, bardzo fajne, lekkie romansidło. Polecam.

Taka sobie. Fabuła do przewidzenia, nie zachwycił mnie Sparks, ale rozumiem dlaczego jego książki są lubiane, podaje je w dobry sposób.

Kolejna książka Sparksa na której nie mogłam powtrzymać łez. Cudowna, romantyczna historia która ma się wrażenie że jest z bajki. Jedyny minus to zakończenie na którym wylałam litry łez.

Fajna książka, smutna końcówka.

Skończyłam typowe romansidło, akurat przed Walentynkami 🤣
Zwykle nie lubię takiego gatunku ale czasem robię wyjątek.
Jakoś tak się złożyło, że czytam od czasu do czasu Sparksa. Noce w Rodanthe, bo to wczoraj wieczorem skończyłam nie odbiega od typowego jego szablonu. Pomimo że książki mi się podobają, choć nie mam wielkiego Wow to lubię po nie sięgać 😉
Po przeczytaniu chyba...

Piękna opowieść o dojrzałej miłości. Dowód na to, że uczucie może przyjść do nas niespodziewanie i wtedy, gdy wydaje nam się, że nic nas już w tej materii nie czeka. Film również doskonały.

Świetna książka. Uwielbiam też film!

Wspaniała!

Adrienne Willis została porzucona przez męża dla młodszej kobiety. Chcąc oderwać się od pełnej chaosu rzeczywistości, przyjeżdża do Rodanthe, aby przez kilka dni pomóc przyjaciółce w prowadzeniu pensjonatu. Jednym z gości hotelu jest chirurg, Paul Flanner. Oboje są ludźmi po przejściach i dla obojga Rodanthe jest miejscem ucieczki. Kilkudniowa znajomość wywraca ich świat do...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Super jak wszystko Sparksa.

6 465
    3 059