Żyli długo i szczęśliwie

Okładka książki Żyli długo i szczęśliwie Katy Cannon
Okładka książki Żyli długo i szczęśliwie
Katy Cannon Wydawnictwo: Zielona Sowa literatura obyczajowa, romans
And Then We Ran
Zielona Sowa
2019-07-17
2019-07-17
Agnieszka Stefańczyk

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Krótkie rozdziały. Szybko się czyta. Polecam

Żyli długo i szczęśliwie.. Nie wolno dać się zwieźć tej przesłodzonej okładce. Ciekawa i niesztampowa opowieść o odpowiedzialności i podejmowaniu własnych decyzji...Przebojowa 17 letnia Megan robi wszystko aby osiągnąć cel. W Szkocji (Gretna Green) udzielają ślubu nieletnim 🙂 Przygotowania do ślubu z Eliotem. Cel wyższy.... Polecam. Cudna ,wartościowa lektura !

Pamiętajcie zawsze trzeba podążać za swoimi marzeniami. Żyjmy swoim życiem, a nie kogoś.

Meg chciała zostać fotografem i aby to osiągnąć postanowiła poślubić swojego przyjaciela z dzieciństwa i "uwolnić" się od rodziców.
Eliot chciał się wyrwać z miasta i zostać archeologiem, dlatego też przystał na szalony pomysł swojej przyjaciółki.
Robili wszystko aby zdarzyć na ślub i spełnić swoje marzenia, które miały się rozpocząć w Londynie.

Książka jest ok. Nie zachwyca, ale z ciekawości można przeczytać.

Robili wszystko aby zdarzyć na ślub i...

Bardzo przeciętna książka. Fabuła nie zachwyca, bohaterowie są bardzo nijacy, a całość w niektórych momentach nie ma kompletnie sensu. Nie oczekujcie po tej książce nie wiadomo czego. Jest to lekka, zupełnie nie wciągająca książka, o której zapomnijcie od razu po skończeniu. Spodziewałam się czegoś więcej.

Książka opowiada historię Megan i Elliotta. Rodzice Megan pragną wspierać swoją córkę i pomagają jej podejmować decyzje, ale niestety bez jej wiedzy. Ojciec Elliotta siedzi za kratkami a matka pracuje na dwie zmiany. Elliott robi wszystko co może aby jej pomóc, ale z powodu tego nie może robić tego, czego pragnie. Aby rozwiązać oba problemy, niepełnoletnia Megan i Elliott postanawiają uciekać do Gretna Green, by wziąść ślub.
Może trochę rozczarował mnie koniec.

Mało ambitna, zbyt prosta, ale może to ja jestem wymagająca... Przyjemna ale w jednym momencie absurdalna. Książka na raz, prawdopodobnie nie będę o niej długo pamiętać :/

Bardzo przyjemna, lekka opowieść o dwójce nastolatków, którzy chcą znaleźć szczęście i spełnić swoje marzenia.

Zabawna, poruszająca ważne kwestie, że trzeba być sobą.

Zabawna, poruszająca ważne kwestie, że trzeba być sobą.

Doszłam do wniosku, że na książki dla młodzieży jestem chyba za stara 🤣 Taki drobiazg 😉 Dobrze się czyta, ponieważ to lekka lektura. Wydawało mi się, że będzie przewidywalna, a tu proszę... Zakończenie otwarte trochę mnie zaskoczyło.

7,5/10

7,5/10